Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 29, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jacek Gasiński zamienia Superstację na Polsat News

Jacek Gasiński do Superstacji przeszedł z Nowej TV (fot. archiwum prywatne)

Z Superstacji odchodzi reporter Jacek Gasiński. Z naszych informacji wynika, że przechodzi do innego kanału Telewizji Polsat - Polsat News.

- Z końcem maja oficjalnie kończę współpracę z Superstacją - mówi Jacek Gasiński. W Polsat News ma pracować od czerwca jako wydawca. - Nie zaprzeczam i nie potwierdzam - ucina.

Jacek Gasiński reporterem Superstacji był od końca 2018 roku. Przedtem - od maja - był reporterem programu informacyjnego Nowej TV "24 godziny" (z końcem listopada 2018 roku spadł z anteny). Wcześniej kierował serwisem Eurozetu Mamzdanie.pl. Od grudnia 2013 do połowy 2016 roku był korespondentem Telewizji Polskiej w Moskwie. Do telewizji publicznej wrócił pod koniec 2010 roku, po kilku latach pracy w "Faktach" TVN.

Galeria: Grand Press Photo 2019, fotoreportaż - I miejsce w kategorii KULTURA I ROZRYWKA

(KOZ, 29.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.