Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 29, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

WhitePress otworzył biura w Czechach, Słowacji, Rumunii i na Węgrzech

Wnętrze jednego z oddziałów WhitePress (fot. materiały prasowe)

Polska platforma contentmarketingowa WhitePress (większościowym udziałowcem jest Grupa NetSprint) otworzyła biura w Czechach, Słowacji, Rumunii i na Węgrzech.

Istniejąca od pięciu lat agencja WhitePress zajmuje się publikacją artykułów płatnych (pośredniczy między reklamodawcami i wydawcami internetowymi) i analizą influencer marketingu. Rozszerzenie działalności o kolejne rynki europejskie ma przyczynić się do wzrostu obrotów firmy. Nowo powstałe oddziały prowadzą już "zaawansowane działania operacyjne".

WhitePress zapowiada dalszą ekspansję na rynki zagraniczne, takie jak Wielka Brytania, Turcja, Brazylia i Hiszpania. "Liczymy, że nasze doświadczenie oraz dojrzała funkcjonalnie platforma również zdobędą uznanie użytkowników w innych krajach" - informuje w komunikacie prasowym Paweł Strykowski, CEO WhitePress.

WhitePress zakłada, że spółki zagraniczne staną się rentowne do roku od rozpoczęcia aktywności, a do 2021 roku sprzedaż zagraniczna w wybranych czterech krajach zrówna się z wartością sprzedaży w Polsce.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(IKO, 29.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.