Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 22, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Allegro planuje rozpisanie przetargu reklamowego

Allegro od 2014 roku jest obsługiwane przez agencję reklamową Bardzo (screen: Youtube.com/Allegro)

Allegro przygotowuje się do przetargu reklamowego - wynika z ustaleń "Presserwisu". Do wybranych agencji trafiły już wstępne zapytania, postępowanie ma ruszyć w czerwcu, a zakończyć się na przełomie czerwca i lipca.

W przetargu ma uczestniczyć maksymalnie cztery-pięć firm. Wybrana agencja kreatywna będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę ATL, w tym za przygotowanie nowej platformy komunikacyjnej dla serwisu.

Allegro od 2014 roku jest obsługiwane przez agencję reklamową Bardzo. Jest ona autorem formatu reklamowego pt. "A ty? Czego szukasz?". W ramach tej platformy zostało zrealizowanych kilka spotów, m.in. "Talizman", "Lemoniada" i wielokrotnie nagradzany na festiwalach (Epica, Cannes Lions, Golden Drum) spot pt. "Angielski dla początkujących".

(AMS, 22.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.