Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 20, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ponad 2,2 mln widzów dokumentu braci Sekielskich w TVN

Dokument miał premierę w serwisie YouTube (screen YouTube.com/Sekielski)

Średnio 2,22 mln widzów oglądało w TVN film dokument braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" o pedofilii w polskim Kościele. W Telewizji WP widownia produkcji dochodziła do 170 tys. widzów.

TVN pokazał dokument w piątek o 23, nie przerywając go reklamami. Stacja w trakcie emisji miała 33 proc. udziału w rynku, a w grupie komercyjnej zdobyła 34,7 proc. Była to jedna z najchętniej oglądanych pozycji w TVN w minionym tygodniu - więcej widzów przyciągnęły tylko "Fakty" w środę 15 maja (3,03 mln widzów) i "Milionerzy" w czwartek 16 maja (2,64 mln).

"Tylko nie mów nikomu" zajął 12. miejsce pod względem oglądalności w telewizji w zeszłym tygodniu. Dokument zgromadził więcej widzów niż w najpopularniejsze w tym okresie wydanie "Wiadomości" w TVP 1 (2,16 mln).

Dzień wcześniej, również o 23, "Tylko nie mów nikomu" pokazała naziemna Telewizja WP. Dokument przyciągnął do stacji 170,1 tys. widzów, co przełożyło się na 3,56 proc. udziału w rynku (2,47 proc. w grupie komercyjnej). Telewizja WP nadawała go również w piątek o 23 (143,5 tys. widzów) i niedzielę o północy. Pierwsza emisji uzyskała najlepszy wynik w paśmie 23-1.30 zarówno w tym, jak i w zeszłym roku.

Udostępniony w sobotę 11 maja dokument na YouTube do poniedziałkowego popołudnia wyświetlono prawie 21 mln razy.

(KOZ, 20.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.