Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 16, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Machała poprowadzi wspólny program WP i Polsat News

Tomasz Machała w latach 2004-2011 był związany z Telewizją Polsat (fot. materiały prasowe)

Wirtualna Polska i Polsat News od niedzieli 19 maja emitować będą wspólny program "#Newsroom", który poprowadzi Tomasz Machała.

"#Newsroom" ma składać się z dwóch części. Pierwsza to rozmowa z bohaterem wydarzenia tygodnia, w drugiej pojawi się dwóch komentatorów. Program, produkowany przez WP, ma być nadawany na żywo z jej studia telewizyjnego w niedziele o godz. 18.

Gospodarzem "#Newsroomu" będzie Tomasz Machała, wiceprezes Wirtualna Polska Media ds. produktu wydawniczego, w latach 2004-2011 związany z Telewizją Polsat.

(KOZ, 16.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 17, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN pokaże ”Tylko nie mów nikomu”

Dokument w serwisie YouTube wyświetlony został prawie 18 mln razy (screen YouTube.com/Sekielski)

Telewizja TVN w piątek o godz. 23 pokaże film dokumentalny Tomasza i Marka Sekielskich ”Tylko nie mów nikomu” o pedofilii w polskim Kościele.

TVN jest kolejną stacją - po Telewizji WP - która wyemituje dokument. ”Tylko nie mów nikomu” udostępnił również serwis Vod.pl należący do Ringier Axel Springer Polska.

Dwugodzinny film, który powstał dzięki zbiórce w serwisie crowdfundingowym, od soboty dostępny jest na YouTube. Do czwartkowego wieczora został wyświetlony w serwisie YouTube prawie 18 mln razy. Twórcy zadeklarowali, że są otwarci na rozmowy w sprawie udostępnienia produkcji telewizjom.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 17.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.