Dział: PRASA

Dodano: Maj 16, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nagroda im. Dariusza Fikusa dla Karoliny Bacy-Pogorzelskiej i Michała Potockiego

Karolina Baca-Pogorzelska i Michał Potocki tuż po otrzymaniu Nagrody im. Dariusza Fikusa (screen: YouTube/A3Media Productions)

Karolina Baca-Pogorzelska i Michał Potocki z "Dziennika Gazety Prawnej" zdobyli Nagrodę im. Dariusza Fikusa (10 tys. zł) za cykl materiałów o imporcie antracytu z Donbasu. Nagrodę Dziennikarstwa Ekonomicznego (też 10 tys. zł) otrzymał Michał Szafrański, autor bloga Jak Oszczędzać Pieniądze, za materiały na temat lokat strukturyzowanych oraz kondycji Idea Banku i Getin Banku. Bracia Sekielscy z nagrodą specjalną.

Stefan Szczepłek z "Rzeczpospolitej" został wyróżniony Nagrodą Specjalną im. Dariusza Fikusa za wieloletnie dziennikarstwo sportowe najwyższej próby oraz za udane przekraczanie granic własnej specjalizacji zawodowej. Rada Press Club Polska po raz pierwszy przyznała Nagrodę Specjalną Press Club Polska. Otrzymali ją Marek i Tomasz Sekielscy za film "Tylko nie mów nikomu".

Organizatorem konkursu o Nagrodę im. Dariusza Fikusa jest Press Club Polska. Dariusz Fikus od 1989 roku był redaktorem naczelnym "Rzeczpospolitej". Dwa lata później objął stanowisko prezesa wydającej wtedy "Rz" Presspubliki. Obie funkcje pełnił do śmierci w 1996 roku.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 16.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.