Dział: INTERNET

Dodano: Maj 13, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Rowicka menedżerem serwisów showbiz w WP - ma odpowiadać za Pudelka

Agnieszka Rowicka od 2013 roku była związana z Agorą (fot. materiały prasowe)

Agnieszka Rowicka objęła nowe stanowisko menedżera ds. rozwoju serwisów showbiz w Wirtualnej Polsce. Do WP przeszła z Agory, gdzie była redaktor naczelną serwisu Plotek.pl.

Agnieszka Rowicka będzie odpowiedzialna za opracowanie strategii i rozwój serwisu Pudelek.pl oraz formatów wideo. Będzie raportować do Anny Gumkowskiej, dyrektor zarządzającej obszaru rozrywka i kultura (wcześniej w Agorze była dyrektor działu wideo i szefową działu lifestyle).

Rowicka od 2013 roku była redaktorem i wydawcą Plotek.pl, a w 2015 roku została redaktor naczelną serwisu. Od marca do września 2018 roku była również szefową redakcji rozrywkowych Gazeta.pl, odpowiadała za wyniki serwisów Kultura.gazeta.pl oraz Buzz.gazeta.pl. Po jej odejściu z Agory na początku maja redaktor naczelną Plotek.pl została Wiktoria Jakubowska.

(PD, 13.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.