Dział: RADIO

Dodano: Maj 13, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tok FM ma 17 tys. cyfrowych subskrybentów

Każdego dnia Tok FM udostępnia ok. 40 podcastów na bazie programów z eteru (fot. materiały prasowe)

Radio Tok FM (Agora, Polityka) na koniec marca miało 17 tys. cyfrowych subskrybentów. Jak podała Agora, w porównaniu z zeszłym rokiem jest to wzrost o 70 proc. Na koniec 2018 roku rozgłośnia miała 15,5 tys. subskrypcji oferty Tok FM Premium.

– To spory sukces – komentuje niezależny konsultant Paweł Nowacki. – Podcasty są jednym z trendów na polskim rynku, a radia są naturalnym ich dostarczycielem – zauważa.

– Żadna inna rozgłośnia na świecie nie zdecydowała się na taki paywall jak Tok FM. Płatne podcasty ma tylko amerykański Fox News – mówi Jarosław Śliżewski, dyrektor obszarów cyfrowych w Grupie Radiowej Agory.

Do 2022 roku Agora chce mieć 30 tys. subskrybentów Tok FM. – Z optymizmem patrzymy na cel, jaki nam postawiono. Na razie mamy więcej subskrypcji, niż się spodziewaliśmy – dodaje Śliżewski.

Każdego dnia Tok FM udostępnia ok. 40 podcastów na bazie programów z eteru. Ok. 10 podcastów tygodniowo powstaje na potrzeby Tokfm.pl.

(KOZ, 13.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.