Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 13, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Szydłowski odszedł z Grupy TVN i Discovery Polska

Marek Szydłowski pracował w TVN od 2013 roku (fot. materiały prasowe)

Z Grupą TVN i Discovery Polska rozstał się członek zarządu Marek Szydłowski. Na stanowisku prezesa nadawcy TTV zastąpił go Edward Miszczak.

Szydłowski w zarządzie odpowiadał m.in. za obszar prawny i zapewnienie zgodności działalności z regulacjami prawnymi. Był też dyrektorem pionu prawnego. - Do czasu zakończenia rekrutacji na to stanowisko osobą pełniącą obowiązki dyrektora pionu (prawnego - przyp. red.) jest Marzena Draganiak - informuje Marcin Barcz, dyrektor pionu komunikacji korporacyjnej Grupy TVN i Discovery Polska. Draganiak jest dyrektorem działu prawnego.

Marek Szydłowski do TVN dołączył w 2013 roku. Wcześniej pracował w kilku polskich i zagranicznych kancelariach prawnych, zarządzał też działem prawnym Agory. Był też prezesem należącej do Grupy TVN i Discovery Polska spółki Stavka, nadawcy telewizji naziemnej TTV. Na tym stanowisku zastąpił go Edward Miszczak, wiceprezes grupy i dyrektor programowy TVN.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(KOZ, 13.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.