Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 13, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Szydłowski odszedł z Grupy TVN i Discovery Polska

Marek Szydłowski pracował w TVN od 2013 roku (fot. materiały prasowe)

Z Grupą TVN i Discovery Polska rozstał się członek zarządu Marek Szydłowski. Na stanowisku prezesa nadawcy TTV zastąpił go Edward Miszczak.

Szydłowski w zarządzie odpowiadał m.in. za obszar prawny i zapewnienie zgodności działalności z regulacjami prawnymi. Był też dyrektorem pionu prawnego. - Do czasu zakończenia rekrutacji na to stanowisko osobą pełniącą obowiązki dyrektora pionu (prawnego - przyp. red.) jest Marzena Draganiak - informuje Marcin Barcz, dyrektor pionu komunikacji korporacyjnej Grupy TVN i Discovery Polska. Draganiak jest dyrektorem działu prawnego.

Marek Szydłowski do TVN dołączył w 2013 roku. Wcześniej pracował w kilku polskich i zagranicznych kancelariach prawnych, zarządzał też działem prawnym Agory. Był też prezesem należącej do Grupy TVN i Discovery Polska spółki Stavka, nadawcy telewizji naziemnej TTV. Na tym stanowisku zastąpił go Edward Miszczak, wiceprezes grupy i dyrektor programowy TVN.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 13.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

NBC uruchomi serwis streamingowy, podwaja inwestycje w seriale

Platforma streamingowa NBC będzie konkurować m.in. z Amazon Video i Netfliksem (fot. Alex Haney/ Unsplash)

NBC uruchomi w przyszłym roku serwis streamingowy, a na razie podwaja inwestycje w komediowe seriale telewizyjne z nadzieją na pozyskanie lojalnych widzów – poinformował zarząd NBC Entertainment.

Nie podano żadnych szczegółów dotyczących serwisu streamingowego, który ma wystartować na początku 2020 roku. NBC Entertainment ma zamiar przyciągnąć najlepszych twórców seriali, oferując im na przykład, tak jak Netflix, możliwość realizowania dłuższych odcinków.

Platforma streamingowa NBC będzie konkurować z Amazon Video, WarnerMedia, Disney + i Netfliksem.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MC, 14.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.