Dział: RADIO

Dodano: Maj 10, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lato z Radiem Festiwal przeniesie się z Gdyni do Krakowa

W zeszłym roku Lato z Radiem Festiwal odbył się w Gdyni (fot. materiały prasowe)

Tegoroczny Lato z Radiem Festiwal odbędzie się prawdopodobnie w Krakowie - dowiedział się "Presserwis".

- Rozmowy na ten temat jeszcze trwają - informuje Maciej Grzyb, zastępca dyrektora wydziału komunikacji społecznej w Urzędzie Miasta Krakowa.

Impreza, która ma odbyć się pod koniec sierpnia, będzie mieć podobną formułę jak ta przed rokiem w Gdyni. Jak podawało Polskie Radio, wzięło w niej udział ponad 100 tys. osób.

Polskie Radio chce zorganizować jeszcze kilka koncertów "Lata z radiem". Z naszych informacji wynika, że wśród rozważanych miast są Zakopane, Puck i Stalowa Wola.

Polskie Radio nie podaje na razie informacji dot. koncertów "Lata z radiem", które będą towarzyszyć sztandarowej letniej audycji Programu I Polskiego Radia.

Radiowa Jedynka w pierwszym kwartale 2019 roku miała 5,2 proc. udziału w czasie słuchania (badanie Radio Track, realizowane przez Kantar).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 10.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.