Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 21, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Barbara Goździkowska po 25 latach odchodzi z Avon

Barbara Goździkowska była dyrektor generalną Avon Cosmetics Polska od kwietnia 2015 roku (screen: YouTube/radianactive)

Barbara Goździkowska, dyrektor generalna Avon Cosmetics Polska, rozstaje się z firmą po 25 latach. Zastąpi ją Anna Jakubowski. 

Informację tę potwierdził "Presserwisowi" Avon Cosmetics Polska. Odejście Barbary Goździkowskiej z firmy wiąże się z nominacją Anny Jakubowski na dyrektor generalną Avon Cosmetics Polska (zarządza marką Avon w Polsce i krajach bałtyckich), którą będzie od 23 kwietnia. 

- Budowałam Avon od początku i jestem dumna z pozycji tej marki na polskim rynku.  Nadszedł jednak moment, kiedy potrzebuję nowych wyzwań, doświadczeń i zbudowania czegoś nowego - mówi "Presserwisowi" Barbara Goździkowska. Nie podaje dalszych planów zawodowych. 

Goździkowska była dyrektor generalną Avon Cosmetics Polska od kwietnia 2015 roku. Rozpoczęła pracę w Avon w 1994 roku jako VP CEE commercial marketing. W 2005 roku awansowała na VP marketing EMEA. W latach 2012-2014 była VP commercial marketing Central Europe.

(IKO, 21.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.