Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 21, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Barbara Goździkowska po 25 latach odchodzi z Avon

Barbara Goździkowska była dyrektor generalną Avon Cosmetics Polska od kwietnia 2015 roku (screen: YouTube/radianactive)

Barbara Goździkowska, dyrektor generalna Avon Cosmetics Polska, rozstaje się z firmą po 25 latach. Zastąpi ją Anna Jakubowski. 

Informację tę potwierdził "Presserwisowi" Avon Cosmetics Polska. Odejście Barbary Goździkowskiej z firmy wiąże się z nominacją Anny Jakubowski na dyrektor generalną Avon Cosmetics Polska (zarządza marką Avon w Polsce i krajach bałtyckich), którą będzie od 23 kwietnia. 

- Budowałam Avon od początku i jestem dumna z pozycji tej marki na polskim rynku.  Nadszedł jednak moment, kiedy potrzebuję nowych wyzwań, doświadczeń i zbudowania czegoś nowego - mówi "Presserwisowi" Barbara Goździkowska. Nie podaje dalszych planów zawodowych. 

Goździkowska była dyrektor generalną Avon Cosmetics Polska od kwietnia 2015 roku. Rozpoczęła pracę w Avon w 1994 roku jako VP CEE commercial marketing. W 2005 roku awansowała na VP marketing EMEA. W latach 2012-2014 była VP commercial marketing Central Europe.

(IKO, 21.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 22, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Publicis wspiera odbudowę Notre Dame

(screen: YouTube/

Francuski holding reklamowy Publicis przygotował kampanię społeczną mającą na celu wsparcie zbiórki funduszy na odbudowę zniszczonej przez pożar katedry Notre Dame.

Kampania prowadzona jest pod hasłem "Parce que c'est Notre Dame" (tłum. "Bo to jest Notre Dame") i zachęca do wpłat drobnych kwot (od 1 do 5 euro) na konto fundacji Fondation du Patrimoine, która odpowiada za odbudowę katedry. W kampanię włączyły się firmy Metrobus i JCDeacaux udostępniając darmową powierzchnię reklamową.

(LL, 22.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.