Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Love Island Polska" jesienią w Polsacie

Emisja "Love Island Polska" planowana jest na jesień (fot. screen YouTube/ Love Island)

W jesiennej ramówce Polsat pokaże randkowy reality show "Love Island Polska".

W programie wybrani w castingu single i singielki spędzą kilka tygodni w willi na wyspie. Nie będą mieć telefonów ani dostępu do internetu. Osoba, której nie uda się znaleźć pary, będzie musiała opuścić program, a na jej miejsce wejdzie kolejny uczestnik. Prowadzący "Love Island Polska" nie jest jeszcze znany.

”Love Island” jest brytyjskim formatem należącym do ITV Studios i Motion Content Group Ltd.

(KOZ, 19.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 24, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

RMN: w czwartek zmiany w zarządach TVP i Radia Kraków

Obecnie zarząd TVP jest dwuosobowy (fot. archiwum "Press")

W czwartek Rada Mediów Narodowych ma powołać nowego członka zarządu Telewizji Polskiej. Prawdopodobnie wybrany zostanie również nowy prezes Radia Kraków.

Zarząd TVP jest dwuosobowy, od kiedy z funkcji członka zarządu spółki zrezygnował Piotr Pałka po tym, jak zawiesiła go w obowiązkach rada nadzorcza telewizji. Zasiadają w nim: prezes Jacek Kurski i Marzena Paczuska. Wcześniej z funkcji członka zarządu odwołano Macieja Staneckiego.

Już pod koniec marca jako kandydat do zarządu TVP wskazywany był w telewizji Mateusz Matyszkowicz, wicedyrektor jej biura programowego ds. repertuaru. Dotychczas nie został jednak powołany, a na początku kwietnia dwuosobowy zarząd podzielił się kompetencjami. W TVP można było wówczas usłyszeć, że dalszych zmian w zarządzie spółki nie należy spodziewać się do majowych wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Jednak we wtorek, na dwa dni przed zwołanym na czwartek posiedzeniem RMN, przewodniczący Rady Krzysztof Czabański zaproponował rozszerzenie porządku obrad o zmiany we władzach TVP i Radia Kraków. Według naszych rozmówców Mateusz Matyszkowicz wciąż ma szanse wejść do zarządu telewizji.

Dotychczasowy prezes Radia Kraków Przemysław Bolechowski w połowie marca został zawieszony w obowiązkach. Obecnie spółką kieruje jej prokurent Michał Jaworski. RMN prawdopodobnie odwoła Bolechowskiego i wskaże jego następcę.

(KOZ, 24.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.