Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 18, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Harnaś już nie jest animowany, w spocie zagrał go Karol Dziuba

Karol Dziuba to aktor Teatru Narodowego w Warszawie (screen YouTube/ IPG Mediabrands Poland)

Po 15 latach reklamowania marki Harnaś animowanymi spotami Carlsberg Polska sięga po reklamę fabularną. 

Od 17 kwietnia w telewizji emitowany jest pierwszy fabularny spot marki, w którym Harnasia zagrał Karol Dziuba, aktor Teatru Narodowego w Warszawie (znany z serialu telewizyjnego pt. „O mnie się nie martw” oraz z filmów fabularnych: „Bodo”, „Gwiazdy” i „Całe szczęście”). Spot wyreżyserował Michał Sabliński, operatorem był Michał Sobociński (autor zdjęć do filmów: „Sztuka kochania”, „Belfer 2” i „Miłość jest wszystkim”).

Pod koniec 2018 roku rozpoczął się proces odświeżania marki Haranś – piwo zmieniło smak, ma nową szatę graficzną opakowań. "Zmiana formatu spotów reklamowych z animowanych na fabularne jest kolejnym etapem tego procesu" - informuje Patrycja Skierska, brand manager marki w Carlsberg Polska.

30-sekundowa reklama promocyjna jest pierwszą z serii reklam o przygodach Harnasia. Pojawi się w głównych stacjach telewizyjnych oraz kanałach tematycznych i będzie wspierać tegoroczną promocję piwa Harnaś. Kolejna reklama wizerunkowa ukaże się na początku maja.

Za kreację spotu odpowiada agencja Grey Group, za produkcję – Dynamo Film, planowanie i zakup mediów realizuje dom mediowy Initiative Media Warszawa.

(AMS, 18.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.