Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 18, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Harnaś już nie jest animowany, w spocie zagrał go Karol Dziuba

Karol Dziuba to aktor Teatru Narodowego w Warszawie (screen YouTube/ IPG Mediabrands Poland)

Po 15 latach reklamowania marki Harnaś animowanymi spotami Carlsberg Polska sięga po reklamę fabularną. 

Od 17 kwietnia w telewizji emitowany jest pierwszy fabularny spot marki, w którym Harnasia zagrał Karol Dziuba, aktor Teatru Narodowego w Warszawie (znany z serialu telewizyjnego pt. „O mnie się nie martw” oraz z filmów fabularnych: „Bodo”, „Gwiazdy” i „Całe szczęście”). Spot wyreżyserował Michał Sabliński, operatorem był Michał Sobociński (autor zdjęć do filmów: „Sztuka kochania”, „Belfer 2” i „Miłość jest wszystkim”).

Pod koniec 2018 roku rozpoczął się proces odświeżania marki Haranś – piwo zmieniło smak, ma nową szatę graficzną opakowań. "Zmiana formatu spotów reklamowych z animowanych na fabularne jest kolejnym etapem tego procesu" - informuje Patrycja Skierska, brand manager marki w Carlsberg Polska.

30-sekundowa reklama promocyjna jest pierwszą z serii reklam o przygodach Harnasia. Pojawi się w głównych stacjach telewizyjnych oraz kanałach tematycznych i będzie wspierać tegoroczną promocję piwa Harnaś. Kolejna reklama wizerunkowa ukaże się na początku maja.

Za kreację spotu odpowiada agencja Grey Group, za produkcję – Dynamo Film, planowanie i zakup mediów realizuje dom mediowy Initiative Media Warszawa.

(AMS, 18.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 18, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Jakubowski dyrektor generalną Avon w Polsce i krajach bałtyckich

Anna Jakubowski przez trzy lata była dyrektor generalną Coca-Cola w Polsce i krajach bałtyckich (fot. materiały prasowe Avonworldwide.com)

Firma kosmetyczna Avon powołała na stanowisko dyrektora generalnego marki w Polsce i krajach bałtyckich Annę Jakubowski, byłą dyrektor generalną Coca-Cola w Polsce i krajach bałtyckich.

Jakubowski obejmie stanowisko 23 kwietnia. Dołączy do zespołu CE leadership team i będzie raportowała do Angeli Cretu, global vice president Central Europe. 

Dotychczas dyrektor generalną Avon Poland and Nordics była Barbara Goździkowska. Czy nominacja Anny Jakubowski oznacza, że z firmą rozstaje się Goździkowska? - Proszę czekać na komunikat prasowy - mówi tylko Ewa Grzech, communication manager Avon Cosmetics Polska. 

Przez ostatni rok Anna Jakubowki była dyrektor generalną na Polskę i kraje bałtyckie w Marie Brizard Wine & Spirits. Wcześniej przez trzy lata (do czerwca 2016 roku) była dyrektor generalną Coca-Cola w Polsce i krajach bałtyckich. Od 2011 roku pracowała w Coca-Cola Hellenic Bottling Company w Atenach jako international group category director. Ponadto przez 20 lat była w Procter & Gamble, ostatnio jako associate director - brand manager. Obecnie jest członkiem rady nadzorczej Banku Millennium i wiceprezesem International Advertising Association w Polsce.

(IKO, 18.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.