Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 16, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

CBS Reality szykuje pierwszą polską produkcję

Serię "Zawód: profiler" poprowadzi Jan Gołębiowski (fot. materiały prasowe)

Kanał CBS Reality pokaże pierwszą polską produkcję. Będzie to seria dokumentalna "Zawód: profiler".

Kryminalna seria przedstawi historie zbrodni oraz kulisy śledztw. Jej gospodarz Jan Gołębiowski przybliży tajniki pracy profilera policyjnego.

"Od dłuższego czasu obserwujemy na naszym kanale rosnącą popularność programów typu true crime, seriali dokumentalnych inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami. Uznaliśmy, że czas najwyższy, aby po licznych produkcjach własnych CBS Reality realizowanych w Wielkiej Brytanii, powstała polska produkcja" – wyjaśnia w komunikacie prasowym Jolanta Kasparek, dyrektor programowa CBS Europa i CBS Action Polska oraz producent wykonawczy programu "Zawód: profiler”.

Seria "Zawód: profiler" będzie liczyć 10 odcinków. Jej producentem jest Like Vision. Premierowe odcinki oglądać będzie można w poniedziałki o 22, od 3 czerwca.

(KOZ, 16.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 17, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grzegorz Jankowski dostanie codzienny program w Polsat News

Grzegorz Jankowski z Polsat News związany jest od początku 2018 roku (screen Polsatnews.pl)

Grzegorz Jankowski poprowadzi w Polsat News nowy codzienny program publicystyczny.

Obecnie Grzegorz Jankowski dwa razy w tygodniu jest gospodarzem "Polityki na ostro" nadawanej o godz. 20. Pozostałe wydania ma Agnieszka Gozdyra, która od końca kwietnia będzie jedyną prowadzącą. Jankowski otrzyma swój własny program. Według serwisu Tvpolsat.info ma on nazywać się "Punkt widzenia" i będzie emitowany o godz. 18.

Grzegorz Jankowski współpracę z Polsat News rozpoczął w styczniu 2018 roku. Początkowo był autorem programu "Dobry wieczór, Polsko". Jankowski przez prawie 11 lat, do maja 2014 roku, był redaktorem naczelnym "Faktu".

(KOZ, 17.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.