Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 16, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Kasia na stałe w "Szkle kontaktowym" TVN 24

O dołączeniu Katarzyny Kasi do programu poinformowano na Facebooku (fot. Szkło kontaktowe TVN 24)

Filozof Katarzyna Kasia dołączyła do ekipy programu TVN 24 "Szkło kontaktowe" jako stały komentator.

O dołączeniu na stałe do programu poinformowała stacja 12 kwietnia na profilu programu na Facebooku - opublikowano na nim zdjęcia z Katarzyną Kasią. Na jednym z nich prowadzący program Wojciech Zimiński wręcza Kasi żółtą kopertę zawierającą identyfikator.

Katarzyna Kasia jest kierowniczką Katedry Teorii Kultury, prodziekanem warszawskiego Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną Akademii Sztuk Pięknych. Często pojawia się w mediach jako komentatorka wydarzeń politycznych. Współpracuje z "Kulturą Liberalną", należy do zespołu redakcyjnego "Przeglądu Filozoficzno-Literackiego". 

(IKO, 16.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 16, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

CBS Reality szykuje pierwszą polską produkcję

Serię "Zawód: profiler" poprowadzi Jan Gołębiowski (fot. materiały prasowe)

Kanał CBS Reality pokaże pierwszą polską produkcję. Będzie to seria dokumentalna "Zawód: profiler".

Kryminalna seria przedstawi historie zbrodni oraz kulisy śledztw. Jej gospodarz Jan Gołębiowski przybliży tajniki pracy profilera policyjnego.

"Od dłuższego czasu obserwujemy na naszym kanale rosnącą popularność programów typu true crime, seriali dokumentalnych inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami. Uznaliśmy, że czas najwyższy, aby po licznych produkcjach własnych CBS Reality realizowanych w Wielkiej Brytanii, powstała polska produkcja" – wyjaśnia w komunikacie prasowym Jolanta Kasparek, dyrektor programowa CBS Europa i CBS Action Polska oraz producent wykonawczy programu "Zawód: profiler”.

Seria "Zawód: profiler" będzie liczyć 10 odcinków. Jej producentem jest Like Vision. Premierowe odcinki oglądać będzie można w poniedziałki o 22, od 3 czerwca.

(KOZ, 16.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.