Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 16, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Widownia "Szóstki" w TVN poniżej miliona

"Szóstka" to serial inspirowany prawdziwą historią łańcuchowego przeszczepu nerki (fot. Michał Stawowiak/TVN)

Serial obyczajowy "Szóstka" po trzech odcinkach przyciąga do TVN średnio 953 tys. widzów.

TVN pokazuje "Szóstkę" w niedziele o 21.30, od 31 marca. Pierwszy odcinek zgromadził 1,14 mln widzów, drugi 845 tys., a trzeci - 877 tys. Średnio stacja w trakcie ich emisji miała 6,75 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej. To mniej niż uzyskały TVP 1 (12,94 proc.) i Polsat (11,31 proc.), ale więcej od TVP 2 (2,56 proc.). W grupie komercyjnej TVN zdobył 9,44 proc. i - spośród telewizji z tzw. wielkiej czwórki - przegrywał tylko z Polsatem (10,72 proc.).

"Szóstka" to sześcioodcinkowy serial inspirowany prawdziwą historią łańcuchowego przeszczepu nerki przeprowadzonego po raz pierwszy w Polsce w 2015 roku. Serial początkowo miał zadebiutować w ramówce 24 lutego.

Dane: Nielsen Audience Measurement.

(KOZ, 16.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 16, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Kasia na stałe w "Szkle kontaktowym" TVN 24

O dołączeniu Katarzyny Kasi do programu poinformowano na Facebooku (fot. Szkło kontaktowe TVN 24)

Filozof Katarzyna Kasia dołączyła do ekipy programu TVN 24 "Szkło kontaktowe" jako stały komentator.

O dołączeniu na stałe do programu poinformowała stacja 12 kwietnia na profilu programu na Facebooku - opublikowano na nim zdjęcia z Katarzyną Kasią. Na jednym z nich prowadzący program Wojciech Zimiński wręcza Kasi żółtą kopertę zawierającą identyfikator.

Katarzyna Kasia jest kierowniczką Katedry Teorii Kultury, prodziekanem warszawskiego Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną Akademii Sztuk Pięknych. Często pojawia się w mediach jako komentatorka wydarzeń politycznych. Współpracuje z "Kulturą Liberalną", należy do zespołu redakcyjnego "Przeglądu Filozoficzno-Literackiego". 

(IKO, 16.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.