Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 16, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W czasie emisji "Chyłki" TVN liderem rynku

W głównej roli występuje Magdalena Cielecka (fot. Agnieszka K. Jurek/TVN)

Średnio 1,83 mln widzów ogląda w TVN nowy serial kryminalny "Chyłka - Zaginięcie".

Serial "Chyłka - Zaginięcie" jest ekranizacją tomu "Zaginięcie” z cyklu powieści o mecenas Joannie Chyłce, autorstwa Remigiusza Mroza. Produkcję oglądać można w TVN w soboty o 20, od 30 marca. Pierwszy odcinek zgromadził 1,99 mln widzów, drugi - 1,8 mln, a trzeci - 1,7 mln.

Po trzech odcinkach TVN w czasie emisji "Chyłki" ma 12,3 proc. udziału w rynku - najwięcej spośród wszystkich stacji z tzw. wielkiej czwórki. Udział TVP 2 wynosi 10,13 proc., TVP 1 - 8,75 proc., a Polsatu - 8,02 proc. W grupie komercyjnej udział TVN jest niewiele wyższy - 12,39 proc.

Serial "Chyłka - Zaginięcie" początkowo miał być pokazywany od soboty 23 lutego. Premierę miał w serwisie Player.

Dane: Nielsen Audience Measurement.

(KOZ, 16.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 16, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Kasia na stałe w "Szkle kontaktowym" TVN 24

O dołączeniu Katarzyny Kasi do programu poinformowano na Facebooku (fot. Szkło kontaktowe TVN 24)

Filozof Katarzyna Kasia dołączyła do ekipy programu TVN 24 "Szkło kontaktowe" jako stały komentator.

O dołączeniu na stałe do programu poinformowała stacja 12 kwietnia na profilu programu na Facebooku - opublikowano na nim zdjęcia z Katarzyną Kasią. Na jednym z nich prowadzący program Wojciech Zimiński wręcza Kasi żółtą kopertę zawierającą identyfikator.

Katarzyna Kasia jest kierowniczką Katedry Teorii Kultury, prodziekanem warszawskiego Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną Akademii Sztuk Pięknych. Często pojawia się w mediach jako komentatorka wydarzeń politycznych. Współpracuje z "Kulturą Liberalną", należy do zespołu redakcyjnego "Przeglądu Filozoficzno-Literackiego". 

(IKO, 16.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.