Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 16, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Youtuber Rafał Gębura wspiera Fundację JiM

Materiał "Po co powstał ten film?" zawiera rozmowy z dwiema matkami osób ze spektrum autyzmu, a także z osobą dotkniętą autyzmem (screen YouTube)

Rafał Gębura, prowadzący kanał 7 Metrów Pod Ziemią na YouTube, zrealizował film w ramach akcji Fundacji JiM – "Autyzm. Wystarczy zrozumieć".

Materiał "Po co powstał ten film?" trwa prawie 20 minut i zawiera rozmowy z dwiema matkami osób ze spektrum autyzmu, a także z osobą dotkniętą autyzmem.

"Twórcy internetowi, poza szerokimi zasięgami, gromadzą rzeszę zaangażowanych odbiorców, którzy są żywo zainteresowani prezentowanymi publikacjami. Ze względu na poruszaną tematykę zależało nam na wartościowym i przemyślanym przekazie, dlatego wybór Rafała Gębury był dla nas oczywisty" – tłumaczy nawiązanie współpracy z youtuberem Paulina Kaczmarek, specjalistka ds. komunikacji w Fundacji JiM.

"Jesteśmy w stanie zmobilizować widzów do konkretnych działań na rzecz danej organizacji" – podkreśla Mateusz Bill, head of management - entertainment w LifeTube i manager kanału (Rafał Gębura jest zrzeszony w LifeTube).

(IKO, 16.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.