Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Henryk Sobierajski zarządza elektrowniami

Henryk Sobierajski w latach 2008-2018 był dyrektorem Polsat News

Henryk Sobierajski, były dyrektor pionu informacji i publicystyki w Telewizji Polsat, pełni obowiązki prezesa Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin, po tym jak ze stanowiska wiceprezesa zarządu pełniącego obowiązki prezesa złożył Marcin Ginel. 

Z zasiadania w zarządzie ZE PAK (większościowym akcjonariuszem jest Zygmunt Solorz, właściciel Polsatu) zrezygnowała także wiceprezes Aneta Lato-Żuchowska. Tego samego dnia z rady nadzorczej odszedł Lesław Podkański. Nie podano powodów rezygnacji. W zarządzie zostali wiceprezesi Zygmunt Artwik i Paweł Markowski.

Marcin Ginel zasiadał w zarządzie ZE PAK od listopada 2018 roku. Funkcję prezesa pełnił od stycznia 2019 roku (wówczas ze stanowiska prezesa zrezygnował Adam Kłapszta, a Elżbieta Niebisz odeszła z zarządu).

Henryk Sobierajski od 2010 roku zasiadał w radzie nadzorczej Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin, która 12 kwietnia 2019 roku delegowała go na trzy miesiące jako członka zarządu, pełniącego obowiązki prezesa. W latach 2008-2018 był dyrektorem kanału informacyjnego Polsat News i szefem pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat. Był również prezesem spółek: Głos Press, Nord Licence, Media Biznes. Był także m.in. przez pięć lat członkiem rady nadzorczej spółki Elektrim-Volt.

(IKO, 15.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

”Starsza pani musi fiknąć” w TVN dopiero jesienią

(screen: YouTube)

TVN przesunął premierę programu ”Starsza pani musi fiknąć” do jesiennej ramówki.

Program "Starsza pani musi fiknąć" miał pojawić się w TVN w kwietniu po zakończeniu emisji serialu "Chyłka - zaginięcie" (w soboty o 20). Jednak premierę  mającego siedem odcinków serialu przesunięto na 30 marca (będzie emitowany do 11 maja). TVN nie zdecydował się umieścić tej nowości w ramówce od drugiej połowy maja.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego projektu i chcielibyśmy, aby zobaczyło go jak największe grono widzów już w nowym sezonie. Zdecydowaliśmy więc o przeniesieniu programu na jesień - wyjaśnia Joanna Górska, dyrektor PR TVN.

"Starsza pani musi fiknąć" będzie polską wersją brytyjskiego formatu ”50 Ways to Kill Your Mammy”. W programie rodzice znanych osób wykonują zadania wymagające odwagi. W "Starsza pani musi fiknąć" udział wezmą m.in. piosenkarze Dawid Kwiatkowski i Andrzej Piaseczny z matkami oraz sportowiec Paweł Fajdek z ojcem.

TVN 20 maja za to zacznie pokazywać czwartą edycję reality show ”Projekt Lady” (w poniedziałki o 21.30). Trzeci sezon, emitowany od końca maja do początku sierpnia 2018 roku, oglądało w TVN średnio 1,56 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement).

(KOZ, 15.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.