Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 11, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

HBO Polska bez prezesa, Michał Walewski office head polskiego oddziału

Michał Walewski pracuje w HBO Polska od 2008 roku (fot. materiały prasowe)

HBO Polska po odejściu prezesa Michała Kozickiego nie obsadzi ponownie jego stanowiska.

- Mamy w Polsce doświadczony zespół menedżerów, który nadal będzie się zajmował bieżącymi działaniami - wyjaśnia Agnieszka Niburska, wicedyrektor marketingu HBO Polska ds. PR. Jak informuje Niburska, utworzone zostanie nowe stanowisko - office head, które obejmie szef sprzedaży Michał Walewski. Pracuje on w HBO Polska od 2008 roku. Dyrektorem sprzedaży został w 2015 roku.

Jak informowaliśmy, po 15 latach z HBO odchodzi Michał Kozicki, prezes HBO Polska i senior vicepresident of distribution HBO Europe.

"Financial Times" poinformował w środę, że koncern AT&T, który kupił Warner Media (właściciel HBO), rozważa sprzedaż HBO Europe, by zmniejszyć zadłużenie. Dyrektor generalny Warner Media John Stankey, cytowany przez "Variety", zaprzeczył tym doniesieniom.

(KOZ, 11.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.