Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Kwiecień 11, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Play nie może w kampaniach używać określenia "5G Ready"

Playowi przysługuje prawo odwołania od decyzji sądu, więc kampania nie została wstrzymana (screen: Youtube/Play)

T-Mobile oskarżył P4, właściciela sieci Play, o nieuczciwą konkurencję, a sąd nakazał sieci Play wstrzymanie używania określenia "5G Ready". P4 przysługuje odwołanie od decyzji sądu.

Play wystartował w marcu 2018 roku z kampanią "5G Ready". Zdaniem T-Mobile Play, korzystając w niej z hasła "5G Ready", wprowadza konsumentów w błąd, bo usługi te w Play nie są dostępne (Play oferuje technologię LTE-Advanced). Sąd Okręgowy w Warszawie zgodził się z zarzutami T-Mobile i wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia, zgodnie z którym Play nie może używać określenia "5G Ready" w swoich działaniach marketingowych. 

T-Mobie i P4 nie komentują sprawy do czasu otrzymania od sądu oficjalnego uzasadnienia decyzji. - Wnioskowaliśmy o wstrzymanie kampanii Playa "5G Ready" - przyznaje tylko Piotr Żaczko, główny specjalista ds. komunikacji korporacyjnej w T-Mobile Polska. - Ale Playowi przysługuje prawo odwołania od decyzji sądu, więc kampania nie została wstrzymana.

(AMS, 11.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Kwiecień 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Abonament YouTube TV droższy o 10 dolarów

(screen YouTube)

Miesięczny abonament YouTube TV będzie kosztował 49,99 dol. Google tłumaczy podwyżkę o 10 dol. koniecznością poprawy jakości serwisu oraz dodaniem do oferty ośmiu kanałów należących do Discovery.

YouTube TV doda do oferty m.in. kanały HGTV, Food Network, TLC i Animal Planet oraz OWN – będący joint venture między Discovery a Harpo, firmą produkcyjną Oprah Winfrey.

Dla użytkowników YouTube TV, którzy korzystają z urządzeń Apple, miesięczny abonament wzrośnie do 54,99 dol.

(MC, 12.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.