Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 10, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowi członkowie zarządu Edipresse Polska

Agnieszka Wicher-Szczesna i Maciej Klepacki awansowali w Edipresse (fot. materiały prasowe)

Do zarządu Edipresse Polska SA 8 kwietnia dołączyli Agnieszka Wicher-Szczesna i Maciej Klepacki.

Wicher-Szczesna w wydawnictwie pracuje od 11 lat, jest dyrektor zarządzającą multimedialnej platformy People, Glossy, Style & Beauty. Odpowiada za rozwój, promocję i strategię sprzedaży reklamowej m.in. magazynów "Viva!", "Wizaż", "Party", "Flesz" i "Uroda Życia". Współzarządzała procesem digitalizacji magazynów "Viva!" i "Party". Stworzyła i zarządza Edipresse Content Studio, wcześniej była dyrektorem promocji i zastępcą dyrektora wydawniczego. W poprzednich latach odpowiadała i wspierała rozwój marek biznesowych oraz lifestyle’owych m.in. w Wydawnictwie Bauer.

Maciej Klepacki jest w Edipresse od 2017 roku, pracuje jako digital chief operating officer - odpowiada za zarządzanie procesami digital, obszarem technologii oraz za monetyzację digitalowego portfolio spółki. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym w Grupie Allegro, w latach 2004-2013 pracował m.in. w ATM SA i domu mediowym Starcom Mediavest Group.

(JSX, 10.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.