Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 08, 2006

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Start Kubicy w Formule 1 poprawił oglądalność TV 4

Pierwszy występ Roberta Kubicy w Formule 1 obejrzało w minioną niedzielę w TV 4 2,4 mln osób. To rekord oglądalności tej stacji od stycznia 2001 roku.

Według danych AGB Nielsen Media Research transmisja z Grand Prix Węgier w niedzielne popołudnie dała TV 4 udziały w rynku w wysokości 21,6 proc. To dziesięciokrotnie większa widownia tej stacji niż na co dzień – średni udział TV 4 w rynku w lipcu br. wyniósł 2,1 proc. Niedzielny wyścig oglądali przede wszystkim mężczyźni (59,5 proc.), w większości powyżej 25. roku życia i z wykształceniem średnim lub wyższym. Relacja z pierwszego startu Kubicy w Formule 1 nie była jednak w TV 4 programem z rekordową widownią – w styczniu 2001 roku jeden z odcinków serialu ”Świat według Kiepskich” obejrzało o 74 tys. widzów więcej.

(AG, 08.08.2006)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.