Dział: PERSONALIA

Dodano: Kwiecień 05, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Kabaj odchodzi z Warner Music Poland

Piotr Kabaj z branżą fonograficzną związany jest od 1990 roku (screen YouTube.com/Eventim.pl)

Z firmy fonograficznej Warner Music Poland odchodzi prezes i dyrektor generalny Piotr Kabaj - wynika z ustaleń "Presserwisu".

- Na razie nie będę niczego komentować - ucina Piotr Kabaj. - Niedługo zostanie opublikowany oficjalny komunikat na ten temat - zapowiada.

Alex Jacob, VP of international communications Warner Music Group, przekazał nam krótkie stanowisko firmy. "Dziękujemy Piotrowi za wszystkie jego liczne zasługi i życzymy jak najlepiej na przyszłość" - czytamy w nim. Dodano, że tymczasowo obowiązki Piotra Kabaja przejmuje Kinga Siennicka, dyrektor marketingu i promocji Warner Music Polska.

Piotr Kabaj w 1990 zakładał firmę fonograficzną Pomaton, która w latach 1995-2013 była częścią koncernu EMI Music. W 2013 roku, po przejęciu EMI Music przez Warnera, Kabaj został dyrektorem generalnym i prezesem Warner Music Poland. Kierowanie polską spółką łączył z funkcją prezesa Warner Music na Europę Wschodnią.

(KOZ, 05.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.