Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 04, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Legia Warszawa z własnym programem w telewizji

W premierowym odcinku gościem "Legia TV" był Michał Kucharczyk (fot. materiały prasowe)

W środę o godz. 19 w TVP Sport został wyemitowany premierowy odcinek magazynu "Legia TV", przygotowanego przez media klubowe Legii Warszawa. Program będzie pokazywany co tydzień.

Magazyn "Legia TV" jest pierwszym w Polsce telewizyjnym projektem klubowym dostępnym na antenie telewizji publicznej. Prowadzącymi są przedstawiciele mediów Legii Warszawa: Łukasz Stasiak i Jakub Jeleński oraz wybrany piłkarz (w premierowym odcinku Michał Kucharczyk). Magazyn został wyemitowany bezpośrednio przed meczem Legii z Jagiellonią Białystok, transmitowanym przez TVP i TVP Sport o 20.30.

- Dzięki współpracy Legii z TVP Sport widzowie po raz pierwszy będą mogli zobaczyć, jak wygląda codzienna praca klubu piłkarskiego - mówi Artur Adamowicz, dyrektor ds. komunikacji i public affairs Legii Warszawa.

(MAC, 04.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.