Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 03, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jerzy Sosnowski autorem podcastu w aplikacji Audioteki

Podcast Jerzego Sosnowskiego dostępny jest w aplikacji mobilnej Lecton (fot. Tomasz Rykaczewski dla "Press")

Jerzy Sosnowski, były dziennikarz Programu III Polskiego Radia, zaczął tworzyć podcast "Pociąg do przeszłości".

"Z każdym rokiem oddalamy się od XX wieku i coraz bardziej zamazuje się obraz względnie przecież niedawnej przeszłości. Chciałbym zaproponować, by ją odwiedzić i popatrzeć, jak wyglądało życie codziennie między 1956 a 1989 rokiem" - zaczyna podcast Jerzy Sosnowski.

Podcastu słuchać można w aplikacji mobilnej Lecton, stworzonej przez Audiotekę. Pierwszy odcinek poświęcony był polskiej muzyce rockowej. Kolejne pojawiać się będą co tydzień.

- To seria sprawdzająca zainteresowanie, bo jest to jednak nieco inny target niż radio. Będzie powstawać na pewno do końca maja, a potem zobaczymy - mówi Jerzy Sosnowski.

Jerzy Sosnowski w latach 2000-2016 związany był z Polskim Radiem. Ostatnio miał audycję w radiu Tok FM.

(KOZ, 03.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 03, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Była szefowa serwisów Onetu dyrektorem w Interia.pl

Marzena Suchan na nowym stanowisku obejmie nadzór nad segmentami Fakty, Biznes, Sport, Pogoda oraz Interia.tv (fot. materiały prasowe)

Marzena Suchan została dyrektor serwisów informacyjnych portalu Interia.pl (Grupa Interia.pl). Obejmie nadzór nad segmentami Fakty, Biznes, Sport, Pogoda oraz Interia.tv.

Marzena Suchan przeszła do Interia.pl z Onet.pl, z którym była związana od 2001 roku. Przez ostatnich sześć lat pełniła tam funkcję redaktor naczelnej serwisów informacyjnych. Wcześniej pracowała jako wydawca serwisów regionalnych i redaktor prowadząca w serwisie Wiadomosci.onet.pl.

Zastępczynią Suchan została Ewelina Karpińska-Morek, dotychczasowa szefowa serwisu Fakty.interia.pl.

Jak wynika z badań Gemius/PBI, w lutym serwisy Grupy Interia.pl odwiedziło 18,98 mln internautów.

(PD, 03.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.