Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 02, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Gollob ekspertem NC+ przy transmisjach PGE Ekstraligi i Grand Prix

Tomasz Gollob będzie mieć również swój cykl w magazynie ligowym (fot. materiały prasowe)

Tomasz Gollob będzie ekspertem platformy NC+ podczas transmisji z zawodów żużlowych.

Gollob będzie współpracować podczas rozgrywek PGE Ekstraligi, a także Speedway Grand Prix. W niedzielnym "Magazynie PGE Ekstraligi" w nSport+ znajdzie się "Przycinka Tomasza Golloba”, czyli jego autorskie podsumowanie wydarzeń.

W kwietniu 2017 roku podczas treningu motocrossowego w Chełmnie Gollob uległ wypadkowi, w wyniku którego odniósł poważne obrażenia. 

Nowy sezon PGE Ekstraligi rozpoczyna się w najbliższy weekend, a turniej Speedway Grand Prix - 18 maja.

W sezonie 2019 nSport+ będzie transmitował w niedziele dwa wybrane mecze PGE Ekstraligi.

 

(KOZ, 02.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 02, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Za tydzień Rada Mediów Narodowych może uzupełnić zarząd TVP

Zarząd TVP ma pozostać trzyosobowy (screen Google Street View)

Rada Mediów Narodowych prawdopodobnie w przyszły czwartek uzupełni skład zarządu Telewizji Polskiej po rezygnacji Piotra Pałki.

Elżbieta Kruk, poseł PiS i członek RMN, w "Porannej rozmowie" Roberta Mazurka w RMF FM powiedziała, że "w następnym tygodniu chyba mamy posiedzenie", a dopytywana, czy wtedy powołany zostanie nowy członek zarządu TVP stwierdziła, że jest to "bardzo prawdopodobne".

- Jeszcze nie podjąłem decyzji w sprawie terminu spotkania RMN - zaznacza Krzysztof Czabański, przewodniczący Rady. Dodaje, że nie wyklucza posiedzenia w kolejny czwartek 11 kwietnia.

Na poprzednim posiedzeniu 28 marca RMN nie powołała nikogo na miejsce Piotra Pałki w zarządzie TVP, bo w czasie posiedzenia jego rezygnacja z funkcji nie wpłynęła jeszcze do spółki. Tydzień wcześniej Pałkę w czynnościach członka zarządu zawiesiła rada nadzorcza telewizji publicznej.

Jednym z kandydatów do zarządu TVP jest Mateusz Matyszkowicz, obecnie wicedyrektor biura programowego telewizji ds. repertuaru, wcześniej dyrektor TVP 1 i TVP Kultura.

Zarząd TVP tworzą obecnie Jacek Kurski (prezes) i Marzena Paczuska.

(KOZ, 02.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.