Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 27, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grupa TVN i Discovery Polska wyprodukuje programy dla Discovery Science

Piloty dwóch programów powstaną jeszcze w 2019 roku (fot. materiały prasowe)

Grupa TVN i Discovery Polska wyprodukuje dla amerykańskiej i międzynarodowej wersji kanału Discovery Science dwa piloty programów i trzyodcinkowy dokument.

Jeszcze w tym roku powstaną pilotażowe odcinki programów „Bizzare post-soviet architecture” (przybliży historię budowli byłego bloku wschodniego) i "Underwater Wrecks" (o wrakach okrętów z czasów II wojny światowej leżących na dnie Bałtyku).

Z kolei w 2020 roku, na kilka tygodni przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio, zostanie wyemitowany trzyodcinkowy dokument "Tokyo Engineering" prezentujący najnowsze technologie wykorzystywane przez organizatorów igrzysk.

"Fuzja z Discovery dała zespołom z grupy TVN możliwość wejścia na nowe rynki. Produkcja dla kanału Discovery Science stanowi kolejny etap budowania w Polsce międzynarodowego studia produkcyjnego" – poinformowała w komunikacie Dorota Eberhardt, international programming director w Grupie TVN i Discovery Polska.

(KOZ, 27.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.