Dział: RADIO

Dodano: Marzec 25, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Królikowski w kampanii radiowej Jedynki

Kampania prowadzona jest pod hasłem "Jedynka to jest radio" (screen YouTube/ Polskie Radio)

W poniedziałek rozpoczyna się pierwsza od sześciu lat szerokozasięgowa kampania Programu I Polskiego Radia. Jej twarzą jest aktor Paweł Królikowski.

Kampania prowadzona jest pod hasłem "Jedynka to jest radio". Działania reklamowe obejmują telewizje (naziemne i kanały tematyczne), prasę (dzienniki, tygodniki opinii, miesięcznik lifestylowe), internet (portale i media społecznościowe), kina i nośniki reklamy zewnętrznej. Kampania odwołuje się do audycji radiowej Jedynki: ”Sygnałów dnia”, ”Muzycznej Jedynki, ”Kroniki sportowej”, ”Radia kierowców” i ”Porannej gimnastyki”.

Scenariusz, reżyserię i produkcję całej kampanii agencja promocji Polskiego Radia powierzyła Dariuszowi Rzontkowskiemu i Agencji Huta 19 im. Joachima Fersengelda. Planowaniem i doborem mediów agencja promocji Polskiego Radia zajęła się we własnym zakresie.

Kampania radiowej Jedynki zaplanowana jest na cały 2019 rok. Pierwszy etap potrwa do końca kwietnia.

(KOZ, 25.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Marzec 27, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmarł Rafael Henzel. Był jednym z ocalałych z katastrofy samolotu Chapecoense

Rafael Henzel był komentatorem w Radiu Oeste Capital (screen z YouTube/ RICTV Record SC)

Nie żyje Rafael Henzel, brazylijski dziennikarz, który trzy lata temu przeżył katastrofę samolotu z piłkarzami klubu Chapecoense na pokładzie.

Henzel grał we wtorek ze znajomymi w piłkę nożną, gdy nagle upadł. Zmarł po przewiezieniu do szpitala. Przyczyną zgonu okazał się atak serca. Miał 45 lat. Był komentatorem w Radiu Oeste Capital.

Po śmierci dziennikarza klub Chapecoense "wyraził głęboki żal" i poprosił o przełożenie swojego środowego meczu. To spotkanie miał komentować właśnie Henzel. 

Henzel był jedną z sześciu osób, które przeżyły katastrofę z 28 listopada 2016. Doszło do niej tuż przed lądowaniem na kolumbijskim lotnisku Medellin. Na pokładzie było 77 osób: pośród nich brazylijska drużyna piłkarska Chapecoense oraz 21 dziennikarzy.  

Po katastrofie Hanzel napisał książkę "Żyj tak, jakbyś miał odejść".

"Podczas swojej błyskotliwej kariery Rafael opowiedział historię Chapecoense. Był symbolem odbudowy klubu i na zawsze zostanie zapamiętany na naszych zielono-białych stronach" - napisał w oświadczeniu brazylijski klub.

(SK, PAP, 27.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.