Dział: RADIO

Dodano: Marzec 22, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Samuel Pereira znika z przedpołudniowego pasma w Polskim Radiu 24

Samuel Pereira przedpołudniowy program w Polskim Radiu 24 poprowadził tylko dwa razy (screen YouTube.com/Telewizja wPolsce))

Samuel Pereira, redaktor naczelny serwisu Tvp.info, nie będzie już prowadzić przedpołudniowego pasma w Polskim Radiu 24.

Samuel Pereira przed tygodniem zadebiutował jako gospodarz pasma w godz. 10-12. Miał prowadzić program w poniedziałki i piątki. W poniedziałek pojawił się jeszcze na antenie, w piątek zastąpił go dziennikarz Polskiego Radia 24 Krzysztof Grzybowski. Dlaczego? - Nie radził sobie z prowadzeniem programu - uważa jeden z dziennikarzy rozgłośni.

- Wczoraj (w czwartek - przyp. red.) w rozmowie z dyrektorem Pawłem Piszczkiem porozumieliśmy się co do innej formy obecności na antenie PR24. Nie ukrywam, że nowa formuła bardziej mi odpowiada - wyjaśnia Samuel Pereira. Szczegółów nie zdradza.

Samuel Pereira w 2016 roku współpracował już z Polskim Radiem - wówczas z radiową Jedynką.

(KOZ, 22.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Marzec 25, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Starybrat prowadzącym poranki w Radiu Zachód

Marek Starybrat wcześniej był prezenterem m.in. Rock Radia (screen YouTube.com/Rock Radio)

Marek Starybrat zaczął prowadzić poranny program "Kto rano wstaje..." w publicznym Radiu Zachód, nadającym z Zielonej Góry.

Marek Starybrat, który przed miesiącem dołączył do rozgłośni jako szef porannego pasma, w czwartek zadebiutował w roli gospodarza audycji. Obok Starybrata współprowadzącymi "Kto rano wstaje..." są Jacek Grodzki, Maciej Noskowicz i Tomasz Oszmiański. Wcześniej program poranny nadawano pod tytułem "Radioporanek".

Dodatkowo w poniedziałki o 8.15 i 8.35 zamiast standardowych rozmów nadawany będzie program "Kto ma rację?", w którym spotykać się będą politycy, samorządowcy i działacze społeczny reprezentujący przeciwne opcje.

Marek Starybrat wcześniej pracował m.in. w Rock Radiu i Radiu Zet, z którym związany był przez 17 lat.

(KOZ, 25.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.