Dział: RADIO

Dodano: Marzec 22, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Samuel Pereira znika z przedpołudniowego pasma w Polskim Radiu 24

Samuel Pereira przedpołudniowy program w Polskim Radiu 24 poprowadził tylko dwa razy (screen YouTube.com/Telewizja wPolsce))

Samuel Pereira, redaktor naczelny serwisu Tvp.info, nie będzie już prowadzić przedpołudniowego pasma w Polskim Radiu 24.

Samuel Pereira przed tygodniem zadebiutował jako gospodarz pasma w godz. 10-12. Miał prowadzić program w poniedziałki i piątki. W poniedziałek pojawił się jeszcze na antenie, w piątek zastąpił go dziennikarz Polskiego Radia 24 Krzysztof Grzybowski. Dlaczego? - Nie radził sobie z prowadzeniem programu - uważa jeden z dziennikarzy rozgłośni.

- Wczoraj (w czwartek - przyp. red.) w rozmowie z dyrektorem Pawłem Piszczkiem porozumieliśmy się co do innej formy obecności na antenie PR24. Nie ukrywam, że nowa formuła bardziej mi odpowiada - wyjaśnia Samuel Pereira. Szczegółów nie zdradza.

Samuel Pereira w 2016 roku współpracował już z Polskim Radiem - wówczas z radiową Jedynką.

(KOZ, 22.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.