Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 20, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Artur Orzech poprowadzi w TVP 2 "Szansa na sukces. Opole 2019"

W roli gospodarza "Szansy na sukces" Wojciecha Manna ma zastąpić Artur Orzech (fot. Michał Kołyga/Press)

Wracający do Telewizji Polskiej muzyczny talent show "Szansa na sukces" trafi na antenę TVP 2, a nie - jak wcześniej zapowiadano - TVP 1. Program poprowadzi Artur Orzech.

TVP planowała emisję "Szansy na sukces. Opole 2019" w TVP 1 od 7 kwietnia w niedziele o 21.15, po serialu historycznym "Stulecie Winnych". Telewizja jednak zmieniła ramówkę i w tym paśmie pojawi się program rozrywkowy "To był rok!". "Szansa na sukces" ma być nadawana od 7 kwietnia w niedziele o 15.15. Przez lata program ten był właśnie emitowany w niedzielne popołudnia.

"Szansę na sukces. Opole 2019" poprowadzi dziennikarz muzyczny Artur Orzech (dawniej gospodarzem programu był Wojciech Mann). Dla każdego uczestnika Orzech wylosuje utwór z listy piosenek wykonawcy goszczącego w danym odcinku. Nagrodą główną dla zwycięzcy programu będzie udział w konkursie Debiuty podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

(KOZ, 20.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.