Dział: RADIO

Dodano: Marzec 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krystian Karwaszewski redaktorem naczelnym Meloradia

Krystian Karwaszewski od stycznia pełnił obowiązki naczelnego Meloradia (fot. materiały prasowe)

Krystian Karwaszewski został redaktorem naczelnym sieci Meloradio (Eurozet).

Nadawca poinformował, że Karwaszewski wygrał wewnętrzną rekrutację na stanowisko redaktora naczelnego stacji. Od stycznia kierował nią jako p.o. redaktor naczelny po odejściu Kamila Dąbrowy (Dąbrowa został rzecznikiem prasowym warszawskiego ratusza).

Krzysztof Karwaszewski od 2017 roku był dyrektorem anteny Meloradia, a wcześniej - od 2013 roku - dyrektorem programowym Radia Zet Gold (na częstotliwościach tej sieci nadaje obecnie Meloradio).

Sieć Meloradio to 19 stacji, które łącznie w fali grudzień 2018 - luty 2019 miały 1,2 proc. udziału w czasie słuchania (badanie Radio Track, realizowane przez Kantar Millward Brown).

(KOZ, 14.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: RADIO

Dodano: Marzec 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Komentarz dnia" to nowa pozycja w ramówce radiowej Jedynki

Wśród prowadzących "Komentarz dnia" znalazł się Witold Gadowski (screen: YouTube.com/GadowskiTV)

Program I Polskiego Radia wprowadził do ramówki audycję publicystyczną "Komentarz dnia".

Jest ona nadawana od poniedziałku do piątku ok. 15.30. W programie bieżące wydarzenia komentują publicyści. Wśród prowadzących są Henryk Szrubarz i Witold Gadowski (dotychczas był jednym z gospodarzy "Debaty Jedynki").

To kolejna zmiana w ramówce Jedynki odkąd anteną kieruje Agnieszka Kamińska. W "Sygnałach dnia" pojawiła się trzecia rozmowa (o 8.40), a "Debatę Jedynki" i "Więcej świata" zamieniono miejscami. Drugą audycję dostała Małgorzata Raczyńska - po "Nieznanych znanych" (w niedziele po 15) prowadzi także program "Gdzie jest Pan Cogito" (w soboty po 15).

Jak wynika z badania Radio Track (Kantar Millward Brown), w fali grudzień 2018 - luty 2019 udział Programu I Polskiego Radia w czasie słuchania rok do roku spadł z 7,4 proc. do 5,5 proc. (to najgorszy wynik Jedynki w historii badania).

(KOZ, 14.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.