Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Y jako kolejny youtuber promuje Raben

Odcinki "Magic of Y on streets" publikowane są na YouTube w soboty (screen Youtube.com/Magic of Y)

Firma logistyczna Raben promuje oferowane połączenia do Włoch filmami z udziałem prowadzącego kanał Magic of Y na YouTube (950 tys. subskrypcji).

Raben jest sponsorem serii filmów nakręconych przez Y w Mediolanie. Powstały one w języku angielskim, w ramach cyklu "Magic of Y on streets" – youtuber na ulicach Mediolanu pokazuje przechodniom magiczne sztuczki. W ten sposób przewoźnik promuje uruchomione jesienią 2018 roku połączenia do Włoch, m.in. z Niemiec i z Polski.

Odcinki "Magic of Y on streets" publikowane są na YouTube w soboty, a także promowane w mediach społecznościowych Y (Facebook, Instagram, TikTok). Ponadto na fanpage’u twórcy Y opublikowano dwa filmy z serii #RabenIT przygotowane przez Grupę Raben. Akcja trwa do końca marca.

Działania prowadzone są w ramach kampanii "#RabenExpress" (obecnie prowadzona jest czwarta odsłona). Poprzednio markę promował m.in. Rafał Gębura, prowadzący kanał 7 metrów pod ziemią na YouTube.

(IKO, 12.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.