Dział: PRASA

Dodano: Marzec 11, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Szałański dyrektorem działu dystrybucji prasy w Agorze

Michał Szałański jest związany z Agorą od 2003 roku (fot. materiały prasowe)

Od marca dyrektorem zespołu zajmującego się dystrybucją prasy w Agorze jest Michał Szałański. Odpowiada m.in. za współpracę z kolporterami i planowanie dostarczania do punktów sprzedaży tytułów prasowych wydawanych przez Agorę.

Michał Szałański zastąpił na stanowisku dyrektora dystrybucji prasy Roberta Małaszka, który zakończył pracę w Agorze. Zastępcą Szałańskiego jest Krzysztof Ircow, dotychczasowy kierownik dystrybucji czasopism Agory.

Szałański jest związany z Agorą od 2003 roku, najpierw jako koordynator dystrybucji dziennika w szczecińskim oddziale "Gazety Wyborczej", następnie przeniósł się do Warszawy, gdzie został kierownikiem tytułu "Metro". Był też kierownikiem tytułu "Gazeta Wyborcza" w dziale kolportażu i dystrybucji prasy.

(KW, 11.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PRASA

Dodano: Marzec 11, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Włodzimierz Bogaczyk, były wydawca regionalny "GW", jest szefem WORD w Poznaniu

Włodzimierz Bogaczyk objął obowiązki szefa WORD na początku lutego (screen Google Street View)

Wieloletni dziennikarz "Gazety Wyborczej" (Agora) w Poznaniu Włodzimierz Bogaczyk został dyrektorem poznańskiego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

– Z jednej strony ta praca to dla mnie coś zupełnie nowego, ale z drugiej nie, bo zadania, które stoją przede mną jako dyrektorem WORD, są związane z kompetencjami, jakie posiadam. To przede wszystkim zarządzanie i organizacja pracy – mówi "Presserwisowi" Bogaczyk. 

Bogaczyk pracował w "Gazecie Wyborczej" przez 28 lat. Był dziennikarzem, redaktorem, w 2005 roku został redaktorem naczelnym poznańskiego oddziału. W 2014 roku przeszedł na stanowisko wydawcy regionalnego. W ubiegłym roku Agora zlikwidowała stanowiska wszystkich siedmiu wydawców regionalnych. Bogaczykowi nie zaproponowano innej oferty pracy w wydawnictwie.

(KW, 11.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.