Dział: PRASA

Dodano: Marzec 07, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Organizatorzy przedłużyli konkurs dla dziennikarzy o Wspólnocie AA

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w połowie kwietnia (fot. Pixabay.com)

Do końca marca można składać wnioski o osiem grantów w wysokości do 5 tys. zł. w konkursie na materiały dziennikarskie o Wspólnocie Anonimowych Alkoholików i zasadach jej funkcjonowania.

Konkurs organizowany jest w 45-lecie istnienia Wspólnoty AA w Polsce. Jego organizator -  Fundacja Biuro Służby Krajowej Anonimowych Alkoholików w Polsce – przedłużył o miesiąc dotychczasowy termin składania wniosków.

Do konkursu można zgłaszać wywiad, reportaż, artykuł publicystyczny, audycję radiową, program telewizyjny oraz materiał dziennikarski opublikowany na blogu lub wideoblogu. Obok zgłoszenia należy też przedstawić potwierdzoną przez zainteresowaną redakcję deklarację woli opublikowania zgłoszonego dzieła w terminie nie późniejszym niż 31 sierpnia 2019 roku wraz ze zgodą tej samej redakcji na rozpowszechnianie tego dzieła przez organizatora. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 kwietnia.

Zasady, regulamin i formularze zgłoszeń dostępne są na stronie organizatora.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAZ, 07.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.