Dział: IMPREZY

Dodano: Luty 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bezpłatne warsztaty fotograficzne na wystawie we Wrocławiu

Impreza odbywa się w starej zajezdni tramwajowej “Dąbie” we Wrocławiu (materiały prasowe)

Do 10 marca we Wrocławiu będzie trwać wystawa skierowana do entuzjastów i zawodowych fotografów Olympus Perspective Playground.

To wydarzenie przyciągnęło wcześniej niemal pół miliona odwiedzających w 16 europejskich miastach. Na wystawie wystawiane są oryginalne konstrukcje przygotowane przez światowej sławy artystów - m.in. Morag Myerscough, Luke’a Morgana, Marcusa Doeringa czy Bena Laubera - które w twórczy i zabawny sposób prezentują możliwości technologii optycznych, wykorzystywanych w aparatach fotograficznych, medycynie oraz naukach przyrodniczych.

W ramach tej imprezy odbędą się również warsztaty prowadzone przez doświadczonych i uznanych fotografów. Pojawi się m.in. Marcin Dobas, który opowie o fotografii podróżniczej, czy Jakub Kaźmierzyk, który poprowadzi warsztaty dotyczące fotografii wnętrz i fotograficznych efektów specjalnych. 

Wystawa odbywa się w starej zajezdni tramwajowej "Dąbie", przy ulicy Tramwajowej. Można ją oglądać przez cały tydzień, od niedzieli do środy w godzinach 11:00 do 21:00, a od czwartku do soboty od 11:00 do 23:00. Jedynym warunkiem jest bezpłatna rejestracja na stronie organizatora.

CP

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.