Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kurski: Krzysztof Ziemiec chciał odpocząć od ”Wiadomości” z powodu hejtu

Krzysztof Ziemiec po raz pierwszy poprowadził "Teleexpress" 7 lutego (screen Teleexpress.tvp.pl)

Krzysztof Ziemiec będzie w ”Teleexpressie” TVP 1 ”takim nowym Orłosiem” - stwierdził prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski.

Jacek Kurski w rozmowie z dziennikarzami po prezentacji wiosennej ramówki mówił, że to był jego pomysł, aby Krzysztof Ziemiec dołączył do grona gospodarzy ”Teleexpressu”.

- Myślę, że dla Krzysztofa Ziemca jest to bardzo dobra propozycja. Przyjął ją z radością. Będzie takim nowym Orłosiem. Ma ten luz, sympatię. W ”Teleexpressie” brakowało takiej twarzy jak Krzysztof Ziemiec - opowiadał dziennikarzom prezes Kurski. - Chciał odpocząć od ”Wiadomości” w związku ze straszliwym hejtem, jaki się na niego wylał - dodał.

Krzysztof Ziemiec był ostatnio krytykowany za wydanie ”Wiadomości” po śmierci Pawła Adamowicza. Od tego czasu nie prowadził żadnego wydania programu ze studia, a jedynie współprowadził program ze szczytu w Davos.

Krzysztof Ziemiec pozostaje prowadzącym programy publicystyczne w TVP Info: ”Minęła 20”, ”Studio Zachód” i ”Woronicza 17”. Gospodarzem "Teleexpressu" był po raz pierwszy 7 lutego.

Do końca sierpnia 2016 roku twarzą ”Teleexpressu” był Maciej Orłoś.

(KOZ, 15.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Występy Polaków w eliminacjach do Euro 2020 najdroższe w cenniku TVP na marzec

W marcu polska reprezentacja rozegra mecze z Austrią i Łotwą (fot. materiały prasowe)

W marcowym cenniku Telewizji Polskiej najwyżej wyceniane są reklamy przy transmisjach spotkań eliminacyjnych polskiej reprezentacji piłkarskiej do Euro 2020.

Biuro reklamy nadawcy czas przy nich oferować będzie jedynie w tzw. sprzedaży łączonej: TVP 1 i TVP Sport.

Najdroższy, 30-sekundowy spot przy meczu Austria - Polska (21 marca o 20.30) kosztuje 146 tys. zł (wszystkie ceny netto, bez rabatów), a wokół spotkania Polska - Łotwa (24 marca o 20.30) - 145 tys. zł.

W marcowym cenniku TVP wysoko wyceniono także transmisję w TVP 1 Pucharu Świata w skokach narciarskich w norweskim Vikersund 17 marca (ceny spotów dochodzą do 102,9 tys. zł) i emitowany w TVP 2 serial "M jak miłość" (sięgają 72 tys. zł - o 11,7 proc. mniej niż w marcu 2018 roku).

(KOZ, 15.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.