Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Luty 11, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet wprowadza dodatkowe zabezpieczenia konta e-mail

(fot.Pixabay.com)

Onet udostępnił pakiet Bezpieczna Poczta, który umożliwia m.in. weryfikację dwuetapową przy logowaniu na konto e-mail.

Portal zapewnia, że rozwiązanie pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo osób korzystających z usługi. Użytkownicy w trakcie logowania do skrzynki pocztowej po wpisaniu hasła zostaną dodatkowo poproszeni o podanie jednorazowego kodu dostępu. Do jego wygenerowania służy mobilna aplikacja uwierzytelniająca. W ramach pakietu Bezpieczna Poczta użytkownicy będą mogli też sprawdzić poziom bezpieczeństwa konta. Nowe funkcjonalności można włączyć w ustawieniach Onet Poczty.

(PAZ, 11.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Luty 13, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szybko rośnie liczba subskrybentów serwisu ESPN+

Serwis ESPN+ wystartował w kwietniu ubiegłego roku

Sportowy serwis streamingowy ESPN+ ma już ponad 2 mln abonentów - poinformował Bob Iger, prezes koncernu medialnego Disney, właściciela serwisu.

Iger ujawnił, że ESPN+ pozyskał pierwszy milion klientów już po czterech miesiącach od debiutu. Po ośmiu miesiącach od premiery liczba subskrybentów przekroczyła dwa miliony.

Serwis ESPN+ wystartował w kwietniu ubiegłego roku. Komentatorzy cytowani przez media branżowe wskazują, że znaczący wpływ na szybko rosnącą popularność serwisu miało m.in. zdobycie przez niego praw do transmitowania turniejów Ultimate Fighting Championship (UFC). 

Disney jest też udziałowcem serwis streamingowego Hulu (ponad 25 mln subskrybentów) i planuje uruchomienie własnego serwisu o nazwie Disney+ pod koniec tego roku.

(LL, 13.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.