Dział: INTERNET

Dodano: Luty 11, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Sekcja piłkarska" to nowy program Sport.pl

"Sekcja piłkarska" będzie składać się z rozmów z zaproszonymi gośćmi i felietonów przygotowywanych przez dziennikarzy Sport.pl (fot. materiały prasowe)

Na Sport.pl i Gazeta.pl (Agora SA) rusza program "Sekcja piłkarska". Emitowany będzie na żywo, od dziś, w każdy poniedziałek o godzinie 20. Jego prowadzącymi będą dziennikarze Sport.pl: Paweł Wilkowicz, Michał Gąsiorowski i Sebastian Staszewski.

Program (ok. 45 minut) będzie poruszać tematy dotyczące piłkarskich rozgrywek polskich i zagranicznych. Będzie składał się z rozmów z zaproszonymi gośćmi, wśród których znajdą się piłkarze, trenerzy i sportowi eksperci. Oficjalnym partnerem programu jest Legalny Polski Bukmacher STS.

Poza tym widzowie zobaczą wideofelieton Sebastiana Staszewskiego "Przerysowany" i wydania specjalne znanych już formatów wideo Sport.pl - "Dogrywki" Dominika Wardzichowskiego i analitycznego felietonu "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

W grudniu 2018 roku Sport.pl był na trzecim miejscu wśród serwisów sportowych – miał 3,39 mln użytkowników. Gazeta.pl była natomiast na czwartym miejscu wśród stron głównych portali – 2,68 mln użytkowników (dane Gemius/PBI).

Galeria: 8 najbardziej oczekiwanych seriali 2019 roku

(KW, 11.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.