Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 24, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Buzzfeed i Verizon Media Group zwalniają grupowo

Verizon Media Group jest właścicielem m.in. HuffPost, Yahoo i AOL (screen huffingtonpost.com)

Verizon Media Group i grupa internetowa BuzzFeed zapowiedziały grupowe zwolnienia. Pierwsza z nich planuje likwidację około 800 etatów, druga około 200.

W amerykańskiej grupie BuzzFeed zwolnienia mają objąć m.in. redakcje e-serwisów. Należą do nich m.in. BuzzFeed, BuzzFeed News i Tasty. Decyzja jest tłumaczona koniecznością ograniczenia kosztów działalności firmy. To już kolejne w ostatnich latach zwolnienia grupowe przeprowadzone przez BuzzFeed – dwa lata temu zwolniono ponad 100 osób. 

Wczoraj plan ograniczenia zatrudnienia ogłosiła również Verizon Media Group, która jest właścicielem m.in. HuffPost, Yahoo i AOL. Zlikwidowanych ma zostać około 800 etatów.

(LL, 24.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 25, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ponad 2 mln wyświetleń "Chyłki - Zaginięcie" w Playerze, będzie drugi sezon

– To najchętniej oglądana produkcja własna w historii serwisu – mówi Edward Miszczak (fot. Agnieszka K. Jurek/TVN)

Ponad 2 mln wyświetleń uzyskał w Playerze serial "Chyłka - Zaginięcie" z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Serwis szykuje ekranizację kolejnego tomu z cyklu powieści o mecenas Joannie Chyłce, autorstwa Remigiusza Mroza.

"Chyłka - Zaginięcie" jest ekranizacją tomu "Zaginięcie". Siedmioodcinkowy serial powstał z myślą o Playerze. Pierwsze dwa odcinki oferowane były wszystkim użytkownikom, pozostałe udostępniono jedynie w płatnym pakiecie.

– To najchętniej oglądana jak do tej pory produkcja własna w historii serwisu – mówił podczas prezentacji ramówki Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN i wiceprezes Grupy TVN i Discovery Polska. – Widzowie nauczyli się płacić za kontent. To jest kilkaset tysięcy transakcji finansowych – poinformował Miszczak.

Jak się dowiedzieliśmy, jesienią w Playerze znajdzie się ekranizacja kolejnego tomu z cyklu powieści o mecenas Joannie Chyłce.

(KOZ, 25.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.