Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Reszka będzie szefem działu krajowego "Polityki"

Paweł Reszka przejdzie z "Newsweeka" do "Polityki" (fot. archiwum)

Paweł Reszka, związany obecnie z tygodnikiem "Newsweek Polska", ma przejść do "Polityki" na stanowisko szefa działu krajowego – ustalił "Presserwis".

Z naszych informacji wynika, że Reszka porozumiał się z redakcją "Polityki", przejdzie do niej po zakończeniu okresu wypowiedzenia w "Newsweeku". Pytany przez nas o tę kwestię odpowiada krótko: - Nic nie mogę powiedzieć.

Obecnie dział krajowy "Polityki" nie ma kierownika. Poprzedni – Jacek Kowalczyk – przeszedł do Polityki Insight.

Reszka od lutego 2017 roku jest dziennikarzem "Newsweeka", do którego przyszedł z "Tygodnika Powszechnego". Wcześniej pracował m.in. w "Rzeczpospolitej", "Dzienniku Gazecie Prawnej" i "Wprost". Jest laureatem dwóch nagród Grand Press: za news w 2007 roku i za dziennikarstwo śledcze w 2010 roku. Jest autorem książki "Mali bogowie 2", za którą otrzymał wyróżnienie honorowe Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego.

(KW, PD, 15.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.