Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezes Gremi Media pożyczył 1,33 mln Wiśle Kraków

Jażdżyński jest prezesem Gremi Media od 2017 roku (fot. materiały prasowe Gremi Media)

Prezes Gremi Media (wydawcy "Rzeczpospolitej" i "Parkietu") Tomasz Jażdżyński pożyczył Wiśle Kraków 1,33 mln zł. – Motywowała mnie miłość i wstyd – powiedział Interii.

Oprócz Jażdżyńskiego, Wisłę Kraków wspomógł piłkarz Jakub Błaszczykowski i biznesmen Jarosław Królewski. Łączna pożyczka dla klubu wynosi 4 mln zł. Umowę podpisano w poniedziałek.

Jak tłumaczy Jażdżyński, intencją pożyczkodawców jest wykreowanie czasu, który umożliwi znalezienie docelowego rozwiązania pozwalającego nie likwidować spółki akcyjnej Wisła Kraków. – W moim przypadku dodatkową motywacją była chęć, aby w gronie ratujących Wisłę znalazła się przynajmniej jedna osoba z Krakowa – dodaje prezes Gremi Media cytowany w komunikacie prasowym klubu.

W rozmowie z Interią Jażdżyński zaznacza, że do udzielenia pożyczki motywowała go miłość i wstyd. – Tej pierwszej nie muszę uzasadniać. A wstyd? Wisłę ostatnio ratują były prezes Legii czy przyjaciele z Gorlic, więc głupio by było, aby do akcji nie włączył się też z poważnymi środkami ktoś z Krakowa – mówi.

Jażdzyński jest prezesem zarządu Gremi Media od 2017 roku. Wcześniej był członkiem rad nadzorczych IAB Polska i Polskich Badań Internetu.

(KW, 15.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 15, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Czarno-białe jedynki dzienników po śmierci prezydenta Gdańska

Jedynki dzienników po śmierci prezydenta Gdańska

Po tragicznej śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza wydania wielu wtorkowych dzienników ukazały się z jedynkami w czarno-białych barwach. Informacja o śmierci prezydenta pojawiła się także na pierwszej stronie "Przeglądu Sportowego".

"Gazeta Wyborcza" na okładce zamieściła zdjęcie Pawła Adamowicza oraz pożegnanie, które napisał jej redaktor naczelny Adam Michnik.

Press

"Gazeta Wyborcza"

"Rzeczpospolita" obok swojej winiety zamieściła kir.

Press

"Rzeczpospolita"

Na pierwszej stronie "Dziennika Gazety Prawne"” zamieszczono zdjęcie prezydenta Gdańska na tle  tytułu filmu "Miłość jest wszystkim" w czarno-białej kolorystyce.

Press

"Dziennik Gazeta Prawna"

Na całej pierwszej stronie "Dziennika Bałtyckiego" umieszczono zdjęcie zmarłego Pawła Adamowicza.

Press

"Dziennik Bałtycki"

Również "Przegląd Sportowy" odniósł się do tragicznych wydarzeń z Gdańska. Na okładce zamieszczono zdjęcie Pawła Adamowicza z meczu miejscowej drużyny piłkarskiej. Jedynie tytuł dziennika oraz barwy drużyny Lechii Gdańsk (biało-zielone) na szaliku prezydenta nie są czarno-białe.

Press

"Przegląd Sportowy"

(JOG, 15.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.