Dział: PERSONALIA

Dodano: Styczeń 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jan Michalski nowym liderem Deloitte Digital w Polsce i Europie Środkowej, Olgierd Cygan odchodzi

Jan Michalski zastąpił Olgierda Cygana w Deloitte Digital (fot. materiały prasowe)

Jan Michalski, dotychczasowy lider Salesforce w Deloitte w Europie Środkowej, objął funkcję lidera Deloitte Digital. Zastapił na stanowisku Olgierda Cygana,który rostaje się z firmą.

Michalski ma na nowym stanowisku odpowiadać za rozwój oferty usług związanych z transformacją cyfrową firm, łącząc kompetencje technologiczne i kreatywne ze strategią oraz doradztwem biznesowym. Michalski będzie kierował pracą blisko 200 osób w Europie Środkowej.

Deloitte Digital w 2018 roku przeszła głębokie zmiany - agencja (która od października 2015 roku jest częścią firmy Deloitte), zmieniła zasady funkcjonowania na rynku. Zmiana polegała na sukcesywnym wygaszaniu w Deloitte Digital części kreatywno-komunikacyjnej. Firma zwiększyła inwestycje w usługi doradcze i tzw. digital transformation (wspieranie cyfrowej transformacji firm). Oznaczało to redukcję zespołu zajmującego się ATL.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 14.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PERSONALIA

Dodano: Luty 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Sadzik ponownie prezesem Stowarzyszenia Wiosna

Joanna Sadzik ponownie została prezes Stowarzyszenia Wiosna (fot. Stowarzyszenia Wiosna)

Ksiądz Grzegorz Babiarz został odwołany z funkcji prezesa Stowarzyszenia Wiosna, a została nim ponownie Joanna Sadzik – poinformował we wtorek zarząd stowarzyszenia w oświadczeniu.

"Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków odwołało Księdza Grzegorza Babiarza z funkcji Prezesa Zarządu Stowarzyszenia" - poinformował zarząd na stronie internetowej stowarzyszenia.

Ponadto, jak czytamy w oświadczeniu, "Walne Zgromadzenie powołało Joannę Sadzik na stanowisko Prezesa Zarządu, potwierdziło mandat członków Zarządu Dominiki Langer-Gniłka oraz Anny Wilczyńskiej oraz powołało ponownie w skład Zarządu Jakuba Marczyńskiego". "Wybrano również przewodniczącego komisji rewizyjnej, funkcję tę objął Paweł Mazur" - dodano.

"Z kryzysu wychodzimy mądrzejsi i silniejsi. Wierzymy, że potrafimy wynieść z niego doświadczenie i przełożyć je na dobry efekt: dojrzalszą, lepiej zarządzaną organizację, która będzie mogła nieść pomoc jeszcze większej liczbie potrzebujących" - podkreślono w oświadczeniu.

Ks. Grzegorz Babiarz został powołany na nowego prezesa Wiosny podczas walnego zgromadzenia 4 lutego; zastąpił na tej funkcji Joannę Sadzik, która objęła stanowisko po rezygnacji ks. Jacka Stryczka. Tego też dnia podał się do dymisji zarząd Wiosny. Według nieoficjalnych informacji był to wyraz solidarności z Sadzik.

Stowarzyszenie Wiosna w Krakowie działa od 2001 r. Jego założycielem jest ks. Jacek Stryczek, który był prezesem organizacji do września 2018 r., kiedy to zrezygnował po tym, jak Onet opublikował artykuł wskazujący na mobbing w stowarzyszeniu. Sprawą zajmuje się prokuratura, przesłuchiwani są kolejni świadkowie.

W oświadczeniu zarządu stowarzyszenie poinformowano ponadto o zmianie zakładającej "rozszerzenie i demokratyzację składu ciała, które z definicji powinno być reprezentatywne, bo podejmuje najważniejsze decyzje w organizacji - Walnego Zgromadzenia".

Jak wyjaśniono, zmiana ta ma pozwolić współdecydować o Stowarzyszeniu "wszystkim grupom, dla których Wiosna jest ważna i które mają realny wkład w jej działanie".

(SK, PAP, 12.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.