Dział: PERSONALIA

Dodano: Styczeń 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jan Michalski nowym liderem Deloitte Digital w Polsce i Europie Środkowej, Olgierd Cygan odchodzi

Jan Michalski zastąpił Olgierda Cygana w Deloitte Digital (fot. materiały prasowe)

Jan Michalski, dotychczasowy lider Salesforce w Deloitte w Europie Środkowej, objął funkcję lidera Deloitte Digital. Zastapił na stanowisku Olgierda Cygana,który rostaje się z firmą.

Michalski ma na nowym stanowisku odpowiadać za rozwój oferty usług związanych z transformacją cyfrową firm, łącząc kompetencje technologiczne i kreatywne ze strategią oraz doradztwem biznesowym. Michalski będzie kierował pracą blisko 200 osób w Europie Środkowej.

Deloitte Digital w 2018 roku przeszła głębokie zmiany - agencja (która od października 2015 roku jest częścią firmy Deloitte), zmieniła zasady funkcjonowania na rynku. Zmiana polegała na sukcesywnym wygaszaniu w Deloitte Digital części kreatywno-komunikacyjnej. Firma zwiększyła inwestycje w usługi doradcze i tzw. digital transformation (wspieranie cyfrowej transformacji firm). Oznaczało to redukcję zespołu zajmującego się ATL.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 14.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.