Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 11, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rosyjski regulator oskarża BBC

BBC ma dział rosyjskojęzyczny, którego redakcje znajdują się w Moskwie i Londynie (fot. Tim Loudon/ Flickr.com)

Państwowy rosyjski regulator rynku mediów poinformował, że prowadzi dochodzenie w sprawie złamania przez BBC rosyjskich przepisów. Chodzi o zamieszczenie w internecie "materiału, który przekazuje ideologiczne zasady ugrupowania terrorystycznego", czyli cytatów z wystąpienia przywódcy tzw. Państwa Islamskiego.

Działania rosyjskiego urzędu to forma retorsji za ograniczenie na brytyjskim rynku działalności rosyjskiej telewizji RT przez Ofcom, tamtejszego regulatora mediów. Roskomnadzor zapowiedział pod koniec grudnia, że przeprowadzi dochodzenie w sprawie respektowania przez BBC rosyjskich przepisów.

BBC ma dział rosyjskojęzyczny, którego redakcje znajdują się w Moskwie i Londynie.

(MC, 11.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 11, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Witwicki zastępcą redaktor naczelnej Polsatnews.pl

Piotr Witwicki pracuje w Polsat News od 2008 roku (fot. materiały prasowe)

Dziennikarz i prowadzący Polsat News Piotr Witwicki został zastępcą Beaty Drozdowskiej-Wolskiej, która kieruje serwisem Polsatnews.pl.

Witwicki objął nowe stanowisko w strukturach serwisu. Jak poinformowano w komunikacie prasowym, ma to zwiększyć synergię w pracy zespołów stacji Polsat News oraz portalu.

Od początku stycznia Witwicki prowadzi piątkowe wydanie programu „Wydarzenia i opinie” w Polsat News. Ze stacją jest związany od momentu jej startu w 2008 roku.

(PAZ, 11.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.