Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 10, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dominikanin Adam Szustak uruchomił serwis VoD

W ciągu najbliższych kilku miesięcy powstanie aplikacja mobilna (screen: Dominikanie.pl)

Strona Dominikanie.pl stała się serwisem wideo na żądanie. Twórcy w planach mają m.in. wyprodukowanie katolickiego serialu dla młodzieży.

"Chcemy zrobić takie miejsce wypełnione filmami formacyjnymi, teologicznymi, biblijnymi, wychowawczymi, rozrywkowymi itd., ale to z czasem" - mówi o. Adam Szustak w wideo opublikowanym na jego kanale "Langusta na palmie" na YouTube. 

Nowymi seriami wideo na Dominikanie.pl są m.in. "Pandziochy. Rozmówki wesołej Pandy" o. Tomasza Zamorskiego, "Pan Jezus i jego kościół" o. Jacka Salija, "Rzymski spacer przez liturgię" o. Dominika Jurczaka, "Mam show" Małgorzaty Wałejko. Kontynuowane są cykle: "Chleba", "Ewangeliarz" i "Dominikanie na niedziele".

Dominikanin Adam Szustak w planach ma wyprodukowanie katolickiego serialu dla młodzieży. "Jeśli się uda, to wystartuje w Wielkim Poście" - zapowiada o. Szustak.

Pieniądze potrzebne do uruchomienia i prowadzenia serwisu wideo na żądanie o. Adam Szustak zbierał za pośrednictwem serwisu Patronite.pl. Dotychczas zebrał 983 tys. zł.

W ciągu najbliższych miesięcy (w okolicach Wielkanocy) udostępniona ma być aplikacja umożliwiająca oglądanie treści na urządzeniach mobilnych.

(KOZ, 10.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 10, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Gąsiorowski dołącza do zespołu Sport.pl

Michał Gąsiorowski w 2018 roku przez dwa miesiące był redaktorem naczelnym radia Zapinamypasy.pl (fot. Wojciech Artyniew)

Michał Gąsiorowski, były dziennikarz Programu III Polskiego Radia, dołącza do zespołu serwisu Sport.pl (Agora SA).

- Będę chciał wykorzystać swoje doświadczenie radiowe i telewizyjne - mówi Michał Gąsiorowski. - Skupię się na Formule 1. Będę się też zajmował piłką nożną - zapowiada. Dodaje, że w planach ma uruchomienie podcastu.

Michał Gąsiorowski nadal będzie współpracować z Eleven Sports. W 2018 roku przez dwa miesiące był redaktorem naczelnym internetowego radia sportowego Zapinamypasy.pl. Wcześniej przez 16 lat pracował w Programie III Polskiego Radia. Prowadził m.in. audycje "Trzecia strona medalu" i "Na trzecim biegu". Od jesieni 2013 roku do wiosny 2017 roku był wiceszefem naczelnej redakcji sportowej Polskiego Radia. Relacjonował m.in. piłkarskie Euro 2008 i 2016, igrzyska olimpijskie w Pekinie, Londynie i Rio de Janeiro.

(KOZ, 10.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.