Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ponad 65 tys. zł zebrała "Gazeta Wyborcza" w ramach akcji z WWF Polska

Na koniec 2017 roku "Wyborcza" miała 133 tys. prenumeratorów cyfrowych (screen Agora.pl)

66 550 zł zebrała "Gazeta Wyborcza" (Agora) dzięki akcji "PrenumeRatuj", którą przeprowadzono we współpracy z WWF Polska. Pieniądze zostaną przekazane na pomoc zagrożonym gatunkom zwierząt.

Od 12 do 31 grudnia 2018 roku czytelnicy wykupujący dostęp do treści "Gazety Wyborczej" na Wyborcza.pl mogli wskazać gatunek zwierząt, któremu chcieli pomóc w ramach projektów WWF Polska, a wybierając okres prenumeraty: miesiąc (10 zł), kwartał (30 zł) lub rok (100 zł) – określić wysokość wsparcia.

Pod koniec ub.r. "Wyborcza" na swoich stronach, w serwisie Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych mocno promowała akcję pod hasłem "Zmień czytanie w pomaganie".

Na koniec 2017 roku "GW" miała 133 tys. prenumeratorów cyfrowych (dane wydawcy). W listopadzie ub.r. jej średnia sprzedaż ogółem wynosiła 100 261 egz. (dane ZKDP).

(SK, 09.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trump: media to "obłąkani szaleńcy" i "wróg ludu"

Biały Dom nie odpowiedział na pytania „Washington Post” o to, co spowodowało nowe ataki prezydenta na media (fot. WikimediaCommons)

Prezydent USA Donald Trump przypuścił kolejny atak na media; od poniedziałku wysyła tweety, w których nazywa dziennikarzy „obłąkanymi szaleńcami”, a media głównego nurtu „wrogiem ludu”.  

Trump napisał na Twitterze, że mimo „sukcesów kraju” jest atakowany przez „fake newsy i totalnie nieuczciwe media” bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. W kolejnym wpisie stwierdził, że dziennikarze „zrezygnowali z PRAWDY!”.

Prezydent zaatakował też „New York Timesa” za przytoczenie wypowiedzi doradcy prezydenta ds. bezpieczeństwa narodowego Johna Boltona, który zaprzeczył obietnicy Trumpa dotyczącej natychmiastowego wycofania amerykańskich wojsk z Syrii.

Biały Dom nie odpowiedział na pytania „Washington Post” o to, co spowodowało nowe ataki prezydenta na media.  

(MC, 09.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.