Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Gumkowska odpowiada za serwisy premium i rozrywkowe w Wirtualnej Polsce

Annie Gumkowskiej podlegają m.in. WP Magazyn, WP Opinie i serwisy Pudelek.pl oraz O2.pl (fot. materiały prasowe)

Anna Gumkowska dołączyła do zespołu Wirtualnej Polski, gdzie będzie zarządzała serwisami kulturalnymi, showbiznesowymi oraz premium.

Gumkowska wcześniej pracowała w Agorze. Była dyrektor działu wideo oraz kierowała działami lifestylowymi. W WP została dyrektor zarządzającą obszarami premium i rozrywka. Podlegają jej m.in. WP Magazyn, WP Opinie i serwisy Pudelek.pl oraz O2.pl.

– Wierzę, że ta współpraca pozwoli mi wykorzystać doświadczenie i umiejętności związane z rozwijaniem różnych biznesów i teambuildingiem, jak i na dalszy rozwój w nowych dla mnie obszarach – zaznacza Gumkowska.

Wcześniej przez lata pracowała w Agorze, gdzie była m.in. dyrektor content marketingu Gazeta.pl. Jest ekspertem IAB Polska oraz członkiem grupy Native Advertising Task Force IAB Europe, która opracowuje europejskie standardy reklamy natywnej.

(SK, 09.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 10, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dominikanin Adam Szustak uruchomił serwis VoD

W ciągu najbliższych kilku miesięcy powstanie aplikacja mobilna (screen: Dominikanie.pl)

Strona Dominikanie.pl stała się serwisem wideo na żądanie. Twórcy w planach mają m.in. wyprodukowanie katolickiego serialu dla młodzieży.

"Chcemy zrobić takie miejsce wypełnione filmami formacyjnymi, teologicznymi, biblijnymi, wychowawczymi, rozrywkowymi itd., ale to z czasem" - mówi o. Adam Szustak w wideo opublikowanym na jego kanale "Langusta na palmie" na YouTube. 

Nowymi seriami wideo na Dominikanie.pl są m.in. "Pandziochy. Rozmówki wesołej Pandy" o. Tomasza Zamorskiego, "Pan Jezus i jego kościół" o. Jacka Salija, "Rzymski spacer przez liturgię" o. Dominika Jurczaka, "Mam show" Małgorzaty Wałejko. Kontynuowane są cykle: "Chleba", "Ewangeliarz" i "Dominikanie na niedziele".

Dominikanin Adam Szustak w planach ma wyprodukowanie katolickiego serialu dla młodzieży. "Jeśli się uda, to wystartuje w Wielkim Poście" - zapowiada o. Szustak.

Pieniądze potrzebne do uruchomienia i prowadzenia serwisu wideo na żądanie o. Adam Szustak zbierał za pośrednictwem serwisu Patronite.pl. Dotychczas zebrał 983 tys. zł.

W ciągu najbliższych miesięcy (w okolicach Wielkanocy) udostępniona ma być aplikacja umożliwiająca oglądanie treści na urządzeniach mobilnych.

(KOZ, 10.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.