Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Gumkowska odpowiada za serwisy premium i rozrywkowe w Wirtualnej Polsce

Annie Gumkowskiej podlegają m.in. WP Magazyn, WP Opinie i serwisy Pudelek.pl oraz O2.pl (fot. materiały prasowe)

Anna Gumkowska dołączyła do zespołu Wirtualnej Polski, gdzie będzie zarządzała serwisami kulturalnymi, showbiznesowymi oraz premium.

Gumkowska wcześniej pracowała w Agorze. Była dyrektor działu wideo oraz kierowała działami lifestylowymi. W WP została dyrektor zarządzającą obszarami premium i rozrywka. Podlegają jej m.in. WP Magazyn, WP Opinie i serwisy Pudelek.pl oraz O2.pl.

– Wierzę, że ta współpraca pozwoli mi wykorzystać doświadczenie i umiejętności związane z rozwijaniem różnych biznesów i teambuildingiem, jak i na dalszy rozwój w nowych dla mnie obszarach – zaznacza Gumkowska.

Wcześniej przez lata pracowała w Agorze, gdzie była m.in. dyrektor content marketingu Gazeta.pl. Jest ekspertem IAB Polska oraz członkiem grupy Native Advertising Task Force IAB Europe, która opracowuje europejskie standardy reklamy natywnej.

(SK, 09.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.