Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 08, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Portal zakłada, że to przerwa". Wirtualna Polska ma nadzieję, że Hofman wróci

Pierwszy odcinek programu "Gabinet cieni" miał 941 tys. odtworzeń (Fot. wp.pl)

Liczymy na wznowienie programu Adama Hofmana wiosną przed wyborami do europarlamentu - mówi Tomasz Machała, wiceprezes ds. produktu wydawniczego Wirtualnej Polski.

Ostatni odcinek "Gabinetu cieni", programu byłego rzecznika PiS Adama Hofmana, pojawił się w Wirtualnej Polski pod koniec grudnia. We wtorek Hofman na Twitterze podziękował swoim widzom i napisał, że "zakończyliśmy nie tylko 2 sezon, ale cały projekt".

Tomasz Machała, wiceprezes ds. produktu wydawniczego WP, zaznacza jednak, że według założeń portalu to tylko przerwa. - Mam nadzieję, że nie zakończyliśmy projektu. W takim duchu rozmawialiśmy z Adamem Hofmanem jeszcze przed świętami - mówi Machała.

Hofman informuje, że wstępnie z WP umówiony był na dwa sezony "Gabinetu cieni" (program pojawił się na portalu w maju ub.r.). – Uznaliśmy, że to jest dobry moment, żeby powiedzieć sobie stop. Mam już swoje nowe wyzwania: rozwijam firmę, rozpoczynam studia za granicą. To wszystko czasowo będzie mnie obciążać – przyznaje. Czy wróci przed wyborami? – Wszystko jest możliwe, na razie nie mam takich planów. Ale nie mówię "nie" w przyszłości – dodaje.

Jak podawała sama WP pierwszy odcinek programu "Gabinet cieni" z 22 maja miał 941 tys. odtworzeń przez 530 tys. unikalnych użytkowników. Jego gościem był Antoni Macierewicz.

(SK, 08.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Gumkowska odpowiada za serwisy premium i rozrywkowe w Wirtualnej Polsce

Annie Gumkowskiej podlegają m.in. WP Magazyn, WP Opinie i serwisy Pudelek.pl oraz O2.pl (fot. materiały prasowe)

Anna Gumkowska dołączyła do zespołu Wirtualnej Polski, gdzie będzie zarządzała serwisami kulturalnymi, showbiznesowymi oraz premium.

Gumkowska wcześniej pracowała w Agorze. Była dyrektor działu wideo oraz kierowała działami lifestylowymi. W WP została dyrektor zarządzającą obszarami premium i rozrywka. Podlegają jej m.in. WP Magazyn, WP Opinie i serwisy Pudelek.pl oraz O2.pl.

– Wierzę, że ta współpraca pozwoli mi wykorzystać doświadczenie i umiejętności związane z rozwijaniem różnych biznesów i teambuildingiem, jak i na dalszy rozwój w nowych dla mnie obszarach – zaznacza Gumkowska.

Wcześniej przez lata pracowała w Agorze, gdzie była m.in. dyrektor content marketingu Gazeta.pl. Jest ekspertem IAB Polska oraz członkiem grupy Native Advertising Task Force IAB Europe, która opracowuje europejskie standardy reklamy natywnej.

(SK, 09.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.