Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 08, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartłomiej Maślankiewicz przeszedł z TVP Info do Polsat News

Bartłomiej Maślankiewicz w TVP Info pracował trzy lata (screen Wiadomosci.tvp.pl)

Bartłomiej Maślankiewicz po trzech latach pożegnał się z TVP Info. Z naszych informacji wynika, że przeszedł do Polsat News.

- Mogę potwierdzić, że rozpocząłem współpracę z Polsat News. O zakres obowiązków i więcej szczegółów proszę pytać biuro prasowe - informuje Bartłomiej Maślankiewicz. Jak się dowiedzieliśmy, w Polsat News Maślankiewicz ma być wydawcą.

Bartłomiej Maślankiewicz do TVP Info trafił w styczniu 2016 roku. Prowadził serwisy informacyjne, "Gościa TVP Info". Był także reporterem.

Maślankiewicz od wiosny 2013 roku do końca 2014 roku pracował w Telewizji Republika jako reporter i prowadzący serwis informacyjny "Dzisiaj". Zasłynął relacją z Marszu Niepodległości 11 listopada 2013 roku, gdy w emocjonalnych sposób mówił do mikrofonu m.in.: "Policja bije ludzi. Niewiarygodne, biją zwykłych ludzi. Jestem chyba w najgorszym miejscu, jakie można sobie wyobrazić, policjanci depczą mi po kablach". "Został z niego tylko szalik" – zakończył relację, trzymając szalik jednego z manifestantów.

Wcześniej dziennikarz był związany m.in. z Chillizet, TVN 24 i TTV.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 08.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.