Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 04, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Antoni Trzmiel prowadzącym w Polskim Radiu 24

Antoni Trzmiel nadal będzie przygotowywać przegląd prasy w poranku TVP Info (screen Twitter.com/TVP Info)

Antoni Trzmiel dołączył do grona prowadzących w Polskim Radiu 24.

Antoni Trzmiel został prowadzącym pasmo w godz. 10-12 w poniedziałki i piątki. Zadebiutował w piątek.

Trzmiel jest redaktorem naczelnym serwisu Dorzeczy.pl. Przygotowuje przegląd prasy w porannym programie TVP Info "Wstaje dzień". W Programie I Polskiego Radia jest jednym z prowadzących audycję "W samo południe". Swój autorski program ma również w mazowieckim Radiu dla Ciebie.

(KOZ, 04.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 07, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grażyna Torbicka z audycją w Radiu Zet

Program Grażyny Torbickiej będzie emitowany w każdy piątek (fot. materiały prasowe)

W najbliższy piątek w Radiu Zet zadebiutuje cykl programów o filmie, pt. "Kocham cię kino". Jego prowadzącą będzie Grażyna Torbicka.

Audycja będzie emitowana w każdy piątek, od godziny 12.00 do 13.00. Jej tematem będą m.in. filmowe nowości, recenzje i relacje z festiwali.

Torbicka od 2007 roku jest dyrektorem artystycznym Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Przez 31 lat była związana z Programem 2 TVP, odeszła z Telewizji Polskiej w 2016 roku. W latach 2016-2018 była korespondentką Radia Zet na Festiwalach w Cannes i Berlinie.

Od stycznia Radio Zet ma nową ramówkę. Znalazła się w niej m.in. audycja Michała Figurskiego poświęcona edukacji zdrowotnej i audycja Beaty Tadli: "To właśnie weekend".

(KW, 07.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.